Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Atıcılık Hobisi

snipermuyi

Üye
Adı
Muhammet yiğit sevimli
Adı
Hızır Şeref Gültekin
Kan Grubu
O Rh Pozitif
havalı tüfeklere karşı çok merakım var özellikle su kuşları için bir snip 125 edinecem gibi görünüyor :)

snipermuyi

Üye
Adı
Muhammet yiğit sevimli
aman şeref abi aman diyim bu tüfeklerle av külliyen yasak ve çok da acımasızlık oluyor.onun dışında ben tüm tüfeklerimi uzak mesafeden şişe kırmak veya hedef kağıdı üstünde grupman yapmada kullanıyorum. şu ana kadar namluyu hiçbir canlıya doğrultmuş değilim. ama madem bir merakınız var sakın derim mod 125 sniper almayın tepmesi az bir silah edinin ben 13 yaşlarından beri bu işle uğraşıyorum artık işin ustası olduk hem tamir konusunda hemde rüzgar hesaplama ve yön tayini konusunda :D

Adı
Hızır Şeref Gültekin
Kan Grubu
O Rh Pozitif
onu çok meth ediyorlardı bilmiyorum geri tepme işini askercilik oynarken g-3 piyade tüfeğinde görürsün :)

ambrosia

Daimi Üye
Havalı güzel bir hobidir ayrıca yerinde uyarı içinde bende tebrik ederim (havalı ile av yasaktır) bir zamanlar PCP ile ilgilenirdim...AirArms S410 kullanırdım...
www.airgunnipers.com
www.hobisilah.com

snipermuyi

Üye
Adı
Muhammet yiğit sevimli
ben hobisilaha üyeyim ama şu aralar bir sorun var bir türlü açılmıyor. bu arada sayın ambrosia air arms gerçekten bir markadır. gerçi şu an at 44 alacak param bile yokken anca uzaktan ya vitrinden yada videolardan ilham alıyorum. ve şeref abi sendemi yaa :D bu meret g3 çok zor bi silahmış neden kaldırmazlar hiç anlamadım. olsun başa gelen çekilir kaderden kaçış yokk .

snipermuyi

Üye
Adı
Muhammet yiğit sevimli
ben bi keresinde s&w model 10 kullandım özel 38 likti sanırsam ateşli bir silahın verdiği zevk anlatılmaz yaşanır ama malum kanunllarımıız, bizim burdada bi atış poligonumuz bile yok iyimi korka korka atış yapıyoruz bu arada selçuk abi tebrik ederim atışların çok güzel

togay yurtsever

Aktif Üye
Yaratıcılar toplanmış yine :)
Selam arkadaşlar.

B

BS Okuru

Misafir
Bende atıcılıkla ilgileniyorum ama ilerletemedim havalı tabanca tüfekleri seviyorum ama hiç almadım ..Avcı bıçaklarıda el yapımlarını seviyorum yataganda yapan bir arkadaş var kısmetse 2-3 değişik bıçak alıcam şu an 2 tane dalış bıçagım var 10 tAne olsa 11 nciye hayır demem :)