Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Bauer marka spin kamış önerisi acil

MRNECATİ

Yeni Üye
Adı
Necati
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Merhaba arkadaşlar ben balık tutmaya çok hevesliyim tekneden birkaç sefer balık tutmuştum. Genel kullanım bir oltam var yeni bir spin olta seti oluşturmak istiyorum kamış olarak bauer marka düşündüm ama bir çok çesidi var karar veremedim. Bauer spinava kullanan var mıdır ya da bauer marka spin kamış tavsiye eder misiniz?

Acemibalikci Maho

Aktif Üye
Adı
Tunahan
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Valla bende bakınıyorum ama pek kullanan göremedim. 2.70 8-30, 10-40 civarı atarlı birşeyler düşünüyorum. Fikri olan varsa sevinirim 300tlye kadar..

hari76

Daimi Üye
Adı
Hamdi
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Valla bende bakınıyorum ama pek kullanan göremedim. 2.70 8-30, 10-40 civarı atarlı birşeyler düşünüyorum. Fikri olan varsa sevinirim 300tlye kadar..
Uygun fiyatlı kamışları kulanan nadirdir , forumda zaten yardım konularına artık 1-2 kişi yardımcı oluyor.

leton

Aktif Üye
Adı
Arif

hari76

Daimi Üye
Adı
Hamdi
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Merhaba : Bauer markasi aslen Ankara da Yasarav market patentli ürünüdür. yedek parça servis konusunda sorun yaşanmaz. Ben Bauer Prestige ugly stick üst kisme cam elyaf olan bir modelini 3,4 sene kullandim hassasiyeti çok iyiydi hç sıkıntı yaşamadım .Bauer başlangıç için yeterli seviyede benim düşüncem ..... https://urun.n11.com/olta-ve-kamislar/bauer-prestige-270-mt-8-30-gr-olta-kamisi-P309913244
Evet bence de ürünleri f/p olarak iyi gözüküyorlar.

Acemibalikci Maho

Aktif Üye
Adı
Tunahan
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Merhaba : Bauer markasi aslen Ankara da Yasarav market patentli ürünüdür. yedek parça servis konusunda sorun yaşanmaz. Ben Bauer Prestige ugly stick üst kisme cam elyaf olan bir modelini 3,4 sene kullandim hassasiyeti çok iyiydi hç sıkıntı yaşamadım .Bauer başlangıç için yeterli seviyede benim düşüncem ..... https://urun.n11.com/olta-ve-kamislar/bauer-prestige-270-mt-8-30-gr-olta-kamisi-P309913244
n11.com'dan Bauer Spinex 270cm 10-40gr Spin Kamış seçtim! Alışverişin Uğurlu Adresi'nde fiyatlar harika!

Çok değişik fiyatlandırma var. Karbonfiber diyor ama. Misal olarak bu kamışlar en alt segment okuma,shimano, daiwalar gibi randıman verir mi acaba?

Şöyle bir ürün gördüm ama açıklamada fujin halkalar ve makina yatağı diyor. Çakma sanırsam çünkü normali fuji değil miydi?

n11.com'dan Fujin New Crow X-Plus NCR-902ML 270cm 5-30gr Spin Olta Kamışı seçtim! Alışverişin Uğurlu Adresi'nde fiyatlar harika!

Ayrıca gözüme takılan şunlar var:
n11.com'dan DAIWA SPİTFİRE 2.70 CM 14-56GR 2 PARÇA SPIN OLTA KAMIŞ seçtim! Alışverişin Uğurlu Adresi'nde fiyatlar harika!

n11.com'dan DAİWA CROSSFİRE 270CM 10-40GR 2P SPİN OLTA KAMIŞI seçtim! Alışverişin Uğurlu Adresi'nde fiyatlar harika!

n11.com'dan Daiwa Sweepfire 270Cm 10-30Gr Spin Olta Kamışı seçtim! Alışverişin Uğurlu Adresi'nde fiyatlar harika!

n11.com'dan Fladen Xtra Flexx 270CM 10-30GR 2P Spin Olta Kamışı seçtim! Alışverişin Uğurlu Adresi'nde fiyatlar harika!

Tabi kamış ne kadar pahalı olursa makina o derece ucuzlayacak. En kötü okuma revenger 40lik ve 400e bir kamış alabilirim.