Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

BENİM KÜLÜSTÜR :)

fuatbc

Üye
Adı
Fuat
Cansız
Hayırlı olsun Sevgili Fuat,
Neyseki yakınız,demekki Ramazan sonrası senden haber bekliyor olacağım :D
gerçekden teknen her şey için uygun,artık aklına ne gelirse...balık tutmaya,muhabbete,vs. :)
kazasız belasız kullanman dileğiyle.
vallahı abıcım her zaman herkese kapım acık ben herkesten cok davet bekledım davet edılmedım yuzsuzluk yapıp masrafları ben karsılayayım benıde alın dedım oda olmadı ama benım kapım herkese acıktır suan oruc tuttugum ıcın balık tutmak benım ıcın cok zor sıcaklar malum bellı ama ramazandan sonra aklına gelebılecek hersey olur abım mangal yapıp ıckımızı ıcıp balık tutabılırızkı buda benım hayellerımden bırıdır :) bı yandan keyıf obur yandan daha guzel keyıf balık tutmak :) ve tabıkı ortam olunca muhabbet :) guzel dıleklerın ıcın tesekkur ederım abıcım.

hunter

Daimi Üye
Gold Üye
Adı
Mustafa
vallahı abıcım her zaman herkese kapım acık ben herkesten cok davet bekledım davet edılmedım yuzsuzluk yapıp masrafları ben karsılayayım benıde alın dedım oda olmadı ama benım kapım herkese acıktır suan oruc tuttugum ıcın balık tutmak benım ıcın cok zor sıcaklar malum bellı ama ramazandan sonra aklına gelebılecek hersey olur abım mangal yapıp ıckımızı ıcıp balık tutabılırızkı buda benım hayellerımden bırıdır :) bı yandan keyıf obur yandan daha guzel keyıf balık tutmak :) ve tabıkı ortam olunca muhabbet :) guzel dıleklerın ıcın tesekkur ederım abıcım.
Sevgili Fuat,
Mesaj alınmıştır.Ramazan sonrası görüşmek üzere. :)
selamlar.

YaşaR

Moderatör
Yönetici
Gold Üye
Adı
YaşaR
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Çok güzel bir tekne tam balıkçı. Güzel avlar rastgelsin.

Murat BİLGE

Daimi Üye
Adı
Murat BİLGE
Hayırlı uğurlu olun.
Güzel ve keyifli günler ve avlar geçirirsin umarım.
Yolumuz pek o tarafa düşmüyor ama,
en azından orada bir tanıdığımız olduğunu bilmekte güzel.

fuatbc

Üye
Adı
Fuat
Cansız
Sevgili Fuat,
Mesaj alınmıştır.Ramazan sonrası görüşmek üzere. :)
selamlar.
ınsallah abı sızler yakınsınız bana sız ne zaman ıstersenız kapım acıktır sadece sız degıl herkese kapım acıktır.

fuatbc

Üye
Adı
Fuat
Cansız
Hayırlı uğurlu olun.
Güzel ve keyifli günler ve avlar geçirirsin umarım.
Yolumuz pek o tarafa düşmüyor ama,
en azından orada bir tanıdığımız olduğunu bilmekte güzel.
guzel dıleklerınız ıcın tesekkur ederım yolunuz dustugunde her zaman burda tanıdıgınız oldugunuzu bılmenız benım ıcın sevındırıcı bırsey herkese kapım acıktır.

Surffishing

Daimi Üye
Adı
Erdal
Bence balık için harika bir tekne.Kısa mesafelerdeki avlarda harika keyif yaşatacağına eminim.