Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Coreano Solucanı Denediniz Mi ?

Ercüment

Daimi Üye
Adı
Ercüment
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Abi sende memlkette horoz tavuk birakmadin :D
Okan eskiden semt pazarlarında satılıyordu çiftlik horozu ne tüyler temin ediyorduk, şimdi semt pazarlarında canlı horoz-tavuk yok.
Şimdi civciv satıyorlar, millet çocuğuna veya torununa oyun olsun diye alıp, birkaç gün içinde de canından ediyorlar civcivleri.

@barlas61 okan abi ev çiftlik gibi olunca baba seviyor uğraşmayı kanatlılarla en son 110tane çeşit çeşit tavuk ırkı vardı bıldırcın keklik süs tavukları ve adını bilmediğim bir çok tür
Maşallah Ne kadar Güzel, öyle bir yerde yaşamak deniz'e yakın da olacak insan yaşlanmaz.:harika:

Ercüment

Daimi Üye
Adı
Ercüment
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Babaya allah uzun omur versin. @Ercüment abi tavuk horoz duyunca direk tüylerini yolmayi dusunuyor :)
Şimdiye kadar hiç bir canlı hayvanın canlı-canlı tüyünü yolmadım.
yolanada şiddetle karşı gelirim.!
senin tüylerini cımbızla tek-tek yolsunlar bakalım nasıl oluyor Okan.;)

senihcan

Daimi Üye
Adı
Senih Can Kardeş
@senihcan Hocam İzmir'den isteyin demişsiniz direk olarak. Canlı yem mi diyorsunuz? Ve nasıl isteyeceğiz nereden? Bilgi verirseniz sevinirim.
Özelden yazıyorum hocam siteyi . Reklama girer diye sıkıntı olabilir. Ama İzmirdeki satış yapan büyük bayileri araştırın telefon ile ulaşın yine yardımcı olurlar. Ben şuana kadar izmirden 3,4 farklı yerden istedim. İzmitteki yemcilerde gönderiyor ama tavırları fazla sıkıntılı oradakilerin.

semmelweis

Daimi Üye
Adı
cüneyt
Ekim ayı toprak solucanıyla denizde barbun için en iyi zamandır..karadeniz ve marmara da suda 20 dakika canlı kalır..mucit balıkçı adındaki youtube kanalımda bu konuda iki video var..ege ve akdenizde solucanın hayatta kalma süresi 5 dakikaya düşer ama çipura da iş yapar