Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

El yapımı silikon sahte

Muhayyer

Daimi Üye
Adı
Adem
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Üstteki Owner twistlock alttaki Owner beast Adem ağabey. İstanbul'dan bir arkadaşım gönderdi. Nette yoksa İstanbul'dan gönderen arkadaşa sorarım senin için.
Nette birkaç yerde baktım var da stok var mı sormak lazım. Sendeki twistlock kaç numara, ona göre bakayım.

reelmaster

Daimi Üye
Adı
M.AKİF
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Bugün gelen iğnelerle yine yüzüş testine gittim. İlk önce iğneleri öndeki tellerle monte ettim. Bu silikonlara daha önce bir kaç kere iğne takıp çıkarmıştım. Ayrıca her zamanki gibi silikonların ön tarafında iğne kanalı vardı. O yüzden bir kaç atıştan sonra öndeki tel çıktı. Bende bu sefer resimdeki şekilde taktım. İkisini de test ettim. İkisi de aksiyon alıyor ancak üstteki kombinasyon ile tok barakudayı bile kadıramazsam at çek avını bırakırım :) Bende bu kadarını beklemiyordum :)

Ekli dosyayı görüntüle 113355

Bunlarda yeni renkler.

Ekli dosyayı görüntüle 113356
Abdullah kullandığın iki iğnede spring model ve her ikiside bu silikona uygun değil abicim. Palanın dibindeki offset kısım dışa kıvrık olan modellere bak. Daha öncede uygun bulduğum Gamakatsu Weighted Superline Ewg model lazım... Üstteki kombinin daha agresif aksiyon almasının sebebi bağlama noktasının gövde hattının dışında (üzerinde) kalması. Hattaki kaçıklığın yarattığı direnç ve su akımı dalgalanma yapıyor.

Son düzenleme:

Poseidon Mehmet

Aktif Üye
Adı
Mehmet Can
Kan Grubu
O Rh Pozitif
abi simlileri şeffaf silikona yapabiliyorsan daha iyi. hatta dökümü yapmadan içine karıştırsan süper olur. Bana göre 2 renk silikon var şeffaf simli normal havada kullanmak için. Lodos için kırmızı kafa beyaz silikon . Bu ikisi olduktan sonra her havada balık alırım . :)

gkys

Aktif Üye
Kan Grubu
A Rh Pozitif

Abdullah SÜRÜCÜ

Daimi Üye
Adı
Abdullah
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Abdullah abi on numara gözüküyor nasibi bol olur İnşallah..
Abi emeklerine sağlık çok güzel görünüyorlar.
Abi sen biliyorsun bu işi, eline sağlık çok güzel olmuşlar
Teşekkürler. Slug silikon hiç kullanmadım ama yaptığım yüzdürmelere göre oldukça güzel yüzüşleri var. En kısa zamanda yüzüş videosu da çekmeye çalışacağım. Muhtemelen 2-3 av içinde bir barakuda videosu da gelir gibime geliyor.