Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

En son aldiğiniz Sahte?

Adı
Naim.T
Savagear sandeel pencil 19gr 12.5cm altı turuncu üstü siyah akşam suyu hava kararmadan 2 sarıkanat aldım

reelmaster

Daimi Üye
Adı
M.AKİF
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Kayhan kardeşime sonsuz teşekkürler. Yine rahat duramadım :)
Mukai fishing X hump Gus 125F
Boy: 125 mm
Ağırlık: 16 gr
Renkler: (Iwashy RedGold ve Hologram-Candy)
Dalar: 0-30cm
HUMP-GUS-Iwashi-RG.jpgHUMP-GUS-H-Candy.jpg

Son düzenleme:

korayb3406

Daimi Üye
Adı
KORAY B.
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Aksiyonu nasıl başkan🤔
Önceden farklı renklerini denedim aksiyonda sorun yaşamadım. Tek sorun eski seri Turko Z sahtelerde hologramları korumak için ekstra koruyucu vernik yapmak daha uzun soluklu kullanım sağlıyor. Yeni serilerde zaten bu kaplama yapılmış şekilde satışa sunuluyor diye biliyorum.

Erimini de ben sorayım !
Akif Abicim, daiwa ssr 120f kutusunda max. 68,5m, ortalama 65,2m yazıyor. Orijinali kadar olmasa da 45-50 metre gidiyor. Bu natural renkleri aşırı patlak havada kullanmadığım için sorun olmuyor. Patlak havada suyu daha ilerden taramak gerektiğinde orijinallerine dönüyorum zaten.;):harika:

reelmaster

Daimi Üye
Adı
M.AKİF
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Önceden farklı renklerini denedim aksiyonda sorun yaşamadım. Tek sorun eski seri Turko Z sahtelerde hologramları korumak için ekstra koruyucu vernik yapmak daha uzun soluklu kullanım sağlıyor. Yeni serilerde zaten bu kaplama yapılmış şekilde satışa sunuluyor diye biliyorum.

Akif Abicim, daiwa ssr 120f kutusunda max. 68,5m, ortalama 65,2m yazıyor. Orijinali kadar olmasa da 45-50 metre gidiyor. Bu natural renkleri aşırı patlak havada kullanmadığım için sorun olmuyor. Patlak havada suyu daha ilerden taramak gerektiğinde orijinallerine dönüyorum zaten.;):harika:
Ben sitesinde max erim : 82 metre görünce biraz kızdım da , boşunamı kızdım haklarını yemiyeyim diye sordum. Sen 50 metre deyince vicdanım rahatladı ....

Sinan.

Aktif Üye
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Erimini de ben sorayım !
3 adet almıştım zamanında. Rüzgara karşı ilk denemeden sonra spin avcılığına yeni başlamış bir arkadaşa hediye ettim =)

CLT-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi