Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

En son aldiğiniz Sahte?

hari76

Daimi Üye
Adı
Hamdi
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Sahte cok guzel, insallah bulundugunuz bolgede calisir.. mezat isini nedense tehlikeli goruyorum, insan gaza gelip sahte aliyor.. yillar sonra anladim mi calisan sahteler belli, cantamda artik belirli sahteler ve evde onlarin yedekleri var.. diger turlu al al sonu gelmiyor bu isin..
Haklısın Kayhan :) , bende bile 2 kutu sahte oldu daha sahte ile balık tutamama rağmen , çoğumuz koleksiyon yapıyor can sıkıntısından.

GokhanSacakli

Aktif Üye
Adı
Gökhan Saçaklı
Sahte cok guzel, insallah bulundugunuz bolgede calisir.. mezat isini nedense tehlikeli goruyorum, insan gaza gelip sahte aliyor.. yillar sonra anladim mi calisan sahteler belli, cantamda artik belirli sahteler ve evde onlarin yedekleri var.. diger turlu al al sonu gelmiyor bu isin..
Dayanamayıp ürün alma konusunda evet tehlikeli ;) Harici satıcının profilinden ve satış yaptığı gruptan kişinin ne olduğu zaten belli oluyor risk ellebbette var. Ürün alma işi özellikle sahte alma işi maalesef zamanla ayrı bir hobi gibi oluyor ,takip etmeden yada ürün almadan duramıyorsunuz benim durumum da maalesef oraya doğru gidiyor gibi ya hayırlısı:)

Btc78

Aktif Üye
Adı
Burak Çakır
Alınmış alınmıştır derler ya, sahte fiyatları çok hızlı artıyor. Gaza gelip 3 tane jerk minnow alıp sonrasında kendime kızmıştım ne gerek var diye. Ama fiyat artışını görünce iyi ki almışım dedim. O yüzden iş yapan sahteleri alıp yedeklemek lazım.