Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Hazır iğne beden kataloğu :)izleyin :)

Doğan ÖZCAN

Yeni Üye
Adı
Doğan ÖZCAN
Merhabalar;

Sizler iğne bedenlerinizi nasıl hazırlıyorsunuz bilmiyorum ama ben genelde evde sakin bir anda açarım takım çantamı alırım iğnelerimi misinamı başlarım iğne takımlarımı hazırlamaya ...
Hazırladığım takımlarımı nerede mi saklıyorum isterseniz buyrun izleyin....

[DM]x998kb_dogan35_lifestyle[/DM]

Küçük bir fotoğraf albümünü iğne bedenlerini sakladığım bir kataloğa dönüştürdüm böylelikle avlağa varır varmaz ....
Ordaki avlağın durumu ve yerine göre istediğim takımı bir kurşunu hemen altına takıverip direk sallıyorum...

Hani oldu ki az sonra takıldı ve kopuverdi....
Hiç sorun değil nasıl olsa kataloğumu her zaman dolu tutuyorum...
Bazen yer mekan zorluyor bazen ışığını yeterli olmuyor...
inanın çok işe yarıyor....
Sağlıkla kalın
:cool: :cool: :cool: :cool: :cool: :cool: :cool: :cool: :cool: :cool: :cool: :cool:

duzensiz

Daimi Üye
Adı
Hüseyin Susulu
güzel fikir ben daha değişiğini kullanıyorum. şu makarnalar var renk renk, onlardan bulmuştum kumsalda onu dilimliyorum 2-3 parmak genişliğinde. üzerine kıbrısıda sarıyorum, hazır takımlarımıda kurşunları üstünde. lastikle tutturuyorum güzel oluyor. hem yuvarlak olduğundan misinenin kırılma sorunuda olmuyor. makarna dediğimde aşağıdaki zımbırtı.

sinarit_baba

Aktif Üye
Adı
murat yılmaz
Güzel bir yöntem,
benim ilave tavsiyem, torbalara bir miktar pudra koyunuz, böylelikle nemi alır ve iğneler paslanmaz.
Rastgele...

Doğan ÖZCAN

Yeni Üye
Adı
Doğan ÖZCAN
İğnelerde paslanma sözkonusu olmuyor takım çantamda sakladığım için hava ile teması olmuyor... Yaklaşık 2 yıldır kullanıyorum çok pratik....Hüseyin kardeşiminde taktiği güzel ama yer kaplama açısından iyi olmuyor.... Bu arada hamdi abi sponsorluk yönünden hiç aklıma gelmedi :D:D sağlıkla kalın

duzensiz

Daimi Üye
Adı
Hüseyin Susulu
İğnelerde paslanma sözkonusu olmuyor takım çantamda sakladığım için hava ile teması olmuyor... Yaklaşık 2 yıldır kullanıyorum çok pratik....Hüseyin kardeşiminde taktiği güzel ama yer kaplama açısından iyi olmuyor.... Bu arada hamdi abi sponsorluk yönünden hiç aklıma gelmedi :D:D sağlıkla kalın
kafama çok yattı yöntem az önce bir milyoncudan aldım bir albüm bende ;) 36 hazneli gayet güzel oldu. saol tavsiye için.

duzensiz

Daimi Üye
Adı
Hüseyin Susulu
hatta dışındaki plastiği koparıp ikiye katlayıp lastikleyince çok daha az yer kaplıyor :D

ishak BALLICA

Daimi Üye
Adı
İshak Ballıca
Sevgili Doğan kardeşim, oldukça güzel ve pratik olan bu fikri bizler ile paylaştığın için teşekkürler..

Bende ama teknede ama kıyıdan avlanır iken takım hazırlama telaşı yaşamamak için tıbki buna benzer bir formul geliştirdim kendimce...:pPoşetler kilitli poşet cinsi denilen cinsten...;)

Doğan ÖZCAN

Yeni Üye
Adı
Doğan ÖZCAN
Sevgili Doğan kardeşim, oldukça güzel ve pratik olan bu fikri bizler ile paylaştığın için teşekkürler..

Bende ama teknede ama kıyıdan avlanır iken takım hazırlama telaşı yaşamamak için tıbki buna benzer bir formul geliştirdim kendimce...:pPoşetler kilitli poşet cinsi denilen cinsten...;)

Sağaolasın ishak abi... sendeki yöntemde gayet güzel ...Av bölgesinde uğraşmadan kolayca hemen yenisini takabiliyoruz böylelikle ....sağlıkla selametle abim

carti

Üye
Adı
Necati ARAT
Kardeşim bende bunlardan kullanıyorum..
Gerçekten bizim gibi kıyı avcısı olan her sevdalının yanında bulundurması gereken bir albüm..
Paylaşım için teşekkürler..