Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Hiç Aklımızda Yokken ...

Fisher07

Daimi Üye
Kan Grubu
A Rh Pozitif
şikayet butonu aktif :) sürekli şikayet ediyorum abi... bigün çıkıp gelcem oralara!

inan01

Daimi Üye
Tebrik ederim. Müthiş bir av olmuş.
Mutluluk bu işte, yüzlerden okunuyor ekibin mutluluğu :)
Teşekkür ediyorum =)

Tebrikler. İstanbul'da anca rüyamızda görebileceğimiz avlar bunlar:)
Daha iyileri sizlerin olsun. Teşekkür ediyorum =)

Tebrikler, harika av olmuş..
Teşekkürler =)

Tebrikler mukemmel bir av olmus
Teşekkür ediyorum =)

Yine bir katliam, maşallah. :harika:
Dua etsinler hava patladı :D Teşekkürler

Tebrikler. Bu deli baraküdaları gören levrekler zaten merayı terk edip gitmiştir.
Teşekkürler =) Aslında Lüfer olabilir mi diye de merak etmedi değil. Fakat Baracuda yakalamaya başlayınca anladık ki Lüfer de yok =) Lüfer olsa Baracuda lar kaçacak delik ararlardı :D

Tebrikler güzel av olmuş Rastgele
Teşekkürler =)

Tebrikler İnan Abi, hani bunun suşileri? ;) :D
Yine yaptım ama bu sefer foto yok :D

Tebrikler İnan
Çok keyifli av olduğu her halinizden belli.
İnsanın sizin oralara taşınası geliyor bu durumlarda.. :)
Her zaman rast gelsin
Teşekkürler abim. Yolun düşerse her zaman beklerim, güzel bir av güncesi yaparız =)

şikayet butonu aktif :) sürekli şikayet ediyorum abi... bigün çıkıp gelcem oralara!
Hahaha :D Bir gün atarlarsa bu görüntülerden mahrum kalırsın ama onu da düşün :D :p Her zaman beklerim

reelmaster

Daimi Üye
Adı
M.AKİF
Kan Grubu
B Rh Pozitif
İnan Böyle bir av olurda nasıl Video Olmaz inanamıyorum.. Belgesel tadında olurdu hatta tadından yenmezdi. Tebrikler kardeşim. Bu arada Slalom enteresan bir sahte. Geçen palamut aldım slalomla. Nerde ne atlayacağı belli olmuyor.. Slalom kolleksiyonum oldu nerdeyse. İlaç gibi kerata.
Not: Yazdıktan sonra gördüm. Abdullah abiyle pişti olmuşuz. ...:ssrtcbya:

inan01

Daimi Üye
Tebrikler İnan birde video olsa dadından yenmezdi. Bende diyorum neden barakuda yakalayamıyoruz :) Bu avı gördükten sonra daha da barakuda avına çıkmam :) Kalamara devam :)
Abi en büyük eksiğim kamera. İlk fırsatta alacağım bir tane. Teşekkür ediyorum ama şunu da belirtteyim; kalamar yakalama konusunda pek tecrübem yok. Eğer ki kalamar yakalayabileceğim bir yer olsun, balıkla uğraşmam. O kadar severim :D

İnan Böyle bir av olurda nasıl Video Olmaz inanamıyorum.. Belgesel tadında olurdu hatta tadından yenmezdi. Tebrikler kardeşim. Bu arada Slalom enteresan bir sahte. Geçen palamut aldım slalomla. Nerde ne atlayacağı belli olmuyor.. Slalom kolleksiyonum oldu nerdeyse. İlaç gibi kerata.
Not: Yazdıktan sonra gördüm. Abdullah abiyle pişti olmuşuz. ...:ssrtcbya:
Gerçekten harika sahneler vardı. Kamera şart. İlk fırsatta inşallah :) Teşekkür ediyorum

Maşallah ...
Baracuda az da bize birakuda :D ..
Allah arttirsin nasibinizi de sukrunuzude :)
:D :D Teşekkür ediyorum. Daha iyileri sizlerin olsun

Kac kere yasanirki:) tebrikler
Teşekkürler =)

reelmaster

Daimi Üye
Adı
M.AKİF
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Abi en büyük eksiğim kamera. İlk fırsatta alacağım bir tane. Teşekkür ediyorum ama şunu da belirtteyim; kalamar yakalama konusunda pek tecrübem yok. Eğer ki kalamar yakalayabileceğim bir yer olsun, balıkla uğraşmam. O kadar severim :D

Gerçekten harika sahneler vardı. Kamera şart. İlk fırsatta inşallah :) Teşekkür ediyorum

Teşekkürler =)
SJCAM SJ7 STAR 4K düşünürsen sıfır bir adet var elimde.