Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Ilanlar

BaşMinekolos

Moderatör
Adı
Hakan Kayhan
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Büyük ihtimal kural ihlali vardır
Özellikle %30 kuralı olabilir

büyükçolpan

Aktif Üye
Adı
hamdi büyükçolpan
Ihlal varsada birinin çıkıp bunda bu var demesi gerekmez mi

agartan

Moderatör
Yönetici
Adı
Şeref
Bir kere de kabahati moderatörlerde aramayın yahu..
Yayınlanmıyorsa;
Kurallara uygun değildir,
Moderatörler zaman bulup inceleyememiştir,

İyi niyet gösterip çoğu ilanın altına nedenleri yazıp üyeden aksiyon bekliyoruz. Kimi yanıtlayıp ya uyarının gereğini yerine getiriyor, kimi hiiiiç sallamıyor. Oysa bizim uyarma gibi bir zorunluluğumuz yok.
Kaç senedir aynı kurallar geçerliyken hala fotoğraflar akşama yüklenecektir ibaresi ile konu açılıyor.
Ürünlerin tam marka modelleri olmalı diyoruz, biz her ürünü, her sahteyi bir görüşte tanımak zorunda mıyız? Madem satacaksınız bir zahmet zaman ayırıp hepsinin düzgün fotoğraflarını çekip ayrı ayrı listeleyin.
Bunlar ve benzer sebeplerle onaylanmayan, bekleyen ve silinen ilanlar olabilir. Her gün bu konu başlığında olduğu gibi özel mesajlarla deyim yerindeyse taciz ediliyoruz.
Kurallar açık. Her üyeye her konu için ayrı ayrı izahat vermek hiç de kolay bir iş değil.

Not: @büyükçolpan ; bu yazdıklarım lütfen doğrudan üzerinize alınmayınız. Konu açılıp yeri gelmişken ben içimdekileri yazdım. Çünkü hergün bu soruyla karşılaşıyorum ben. İlanım neden onaylanmadı? Siz konuyu açarak benim yazmama vesile oldunuz.

büyükçolpan

Aktif Üye
Adı
hamdi büyükçolpan
Ben benim ilanın kurallara uygun verdigimi düşünüyorum.Kurala uygun değilse bir yerde bir yanlışlık varsa bu söylenmeli modaratör zaman bulamamış diye bi durum olmamalı nihayetinde moderetör şimdi zamanı yoksa 10 dk sonra olur diye düşünüyorum l.Rica etsem benim ilânlarımda ne yanlışlık var altına belirtirmisiniz

agartan

Moderatör
Yönetici
Adı
Şeref
Ihlal varsada birinin çıkıp bunda bu var demesi gerekmez mi
@BaşMinekolos Hakan açtığınız konunun altına mesaj yazmış. Sanırım yazılanı görmediğiniz için burada bu konuyu açtınız.
Satışa sunduğunuz sahtelerle ilgili soru sormuş. Yanıtlar ve gerektiği gibi düzenlerseniz konu ya açılır ya silinir.

agartan

Moderatör
Yönetici
Adı
Şeref
Ben benim ilanın kurallara uygun verdigimi düşünüyorum.Kurala uygun değilse bir yerde bir yanlışlık varsa bu söylenmeli modaratör zaman bulamamış diye bi durum olmamalı nihayetinde moderetör şimdi zamanı yoksa 10 dk sonra olur diye düşünüyorum l.Rica etsem benim ilânlarımda ne yanlışlık var altına belirtirmisiniz
Bu doğru bir yaklaşım değil ne yazık ki..
Biz gönüllü olarak görev alıyoruz bu forumda ve hepimizi başka başka işleri ve sorumlulukları var hayatta. Burasi bir hobi forumu. Biz de yeterli zamanı bulduğumuzda foruma giriyor ve elimizden geldiğince görevlerimizi yerine getiriyoruz.
Her bir arkadaşımız elinden geldiğince her sorulan soruya yanıt yazıyor, biliyorsa, denemişse tavsiye ediyor. Bu tavsiyeler ürün tavsiyesi olabildiği gibi av konusunda tecrübe aktarımı şeklinde de oluyor. Tüm bunları takdir bekleyerek yapmıyoruz ama bu kadar yerilmeyi de hak etmediğimizi düşünüyorum.

agartan

Moderatör
Yönetici
Adı
Şeref
Tam olarak anlamadim yüzde 30 mevzusu ise bunada dikkat ettim
"O sahteleri tam marka ve model olarak listelerseniz biz de sahteleri araştırıp fiyatları kontrol edebiliriz" demiş şeklinde anladım ben.
Bu konuda ilk yazdığım mesajda da bir serzeniş vardı

büyükçolpan

Aktif Üye
Adı
hamdi büyükçolpan
Bu doğru bir yaklaşım değil ne yazık ki..
Biz gönüllü olarak görev alıyoruz bu forumda ve hepimizi başka başka işleri ve sorumlulukları var hayatta. Burasi bir hobi forumu. Biz de yeterli zamanı bulduğumuzda foruma giriyor ve elimizden geldiğince görevlerimizi yerine getiriyoruz.
Her bir arkadaşımız elinden geldiğince her sorulan soruya yanıt yazıyor, biliyorsa, denemişse tavsiye ediyor. Bu tavsiyeler ürün tavsiyesi olabildiği gibi av konusunda tecrübe aktarımı şeklinde de oluyor. Tüm bunları takdir bekleyerek yapmıyoruz ama bu kadar yerilmeyi de hak etmediğimizi düşünüyorum.

Yericek bisey demedim zaten neye bu kadar alındınız anlamadim.