Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Istanbul boğazı ve çevresi balık avı raporları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HAKKO1

Yeni Üye
Adı
HAKAN
valla yuva olacağını sanmıyorum oralar duz beton olacaktır. ama boğaza göre daha hızlı bir geçiş sağlayaağı için balıklar tercih edebilir. karadeniz den akıntı marmaraya akacaktır. boğazadan da karadenize doğru bir sirkülasyon olabilir.
doğa bu nasıl tepki verir bilinmez
göç yolu olacaktır diye düşünüyorum.

empatik

Üye
Adı
harun acar
Bu sabah aşiyan ve Emirgan’da denedim.Kılçık bile yoktu.Fırtınadan sonra av verir diye düşünüyordum ama olmadı.Hava durulamayacak gibi değildi fakat Acayip bir akıntı vardı.Zaten koca sahilde 3-4 kişi vardı.

İbrahim kürşat

Daimi Üye
Adı
İbrahim
İbrahim nereden aldın 6 adet konum alalım :) suyun rengi bayağı bozuk hangi renk rapala kullandın,yerin nereye inecen çayın var mı ?
Yarin sabah nasipse 7 gibi cakarburnunda filan olurum. Yarin oralarda olursan görüselim abi nasipse. Cay benden :) Abi gazi abiden aldigim kaşıkları kullandım. Rapala ya hic almadim. Kasikla aldım.

Suat YILDIZ

Daimi Üye
Adı
SUAT YILDIZ
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Forumda tanıdığım tanımadığım tum hobidaslarimin yeni yılını kutlar sağlık, huzur ve mutluluklar dilerim :):)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...