Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Kendo Deep Minnow Veya Kendo Killer Minnow

yvz

Üye
Adı
yvz
Kan Grubu
A Rh Pozitif
hayırlı ramazanlar.

kendo deep minnow veya killer minnow kullanan var mı? memnun musunuz?

ya da tavsiye edebileceğiniz dalarlı sahteler nelerdir.

Senolsyhbyz

Aktif Üye
Adı
Senol Kara
Kan Grubu
O Rh Negatif
Killer olanın 10cm olanını kullanıyorum kesinlikle 12cm olanindan daha çok ileri gidiyo ve güzel balık aliyor 12 cm olanında daha skor alamadım. Deep minnow da kullanıyorum onunla da balık alamadım ama önceliğimi ona vermedigim icin

yvz

Üye
Adı
yvz
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Killer olanın 10cm olanını kullanıyorum kesinlikle 12cm olanindan daha çok ileri gidiyo ve güzel balık aliyor 12 cm olanında daha skor alamadım. Deep minnow da kullanıyorum onunla da balık alamadım ama önceliğimi ona vermedigim icin
yanıt için teşekkür ederim. peki kaç metre dalıyorlar tahmini? haryu veya seabass minnow gibi aksiyon alabiliyorlar mı?

reelmaster

Daimi Üye
Adı
M.AKİF
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Killer minnow 125 -21 gram kullanıyorum. Aksiyon kesinlikle mükemmel, hızlı -yavaş-kesik-jerk hepsinde kandırıcılığı çok iyi . Erim berbattt yan gösterme takla ne ararsan var. Daları su seviyesinden ağır çekişte 150cm civarı. Balığın olduğu yere ulaşırsa affı yok. Balık kıyıda değilse Ulaştırabilmeninde ihtimali yok. Tam teknelik vesselam.

yvz

Üye
Adı
yvz
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Killer minnow 125 -21 gram kullanıyorum. Aksiyon kesinlikle mükemmel, hızlı -yavaş-kesik-jerk hepsinde kandırıcılığı çok iyi . Erim berbattt yan gösterme takla ne ararsan var. Daları su seviyesinden ağır çekişte 150cm civarı. Balığın olduğu yere ulaşırsa affı yok. Balık kıyıda değilse Ulaştırabilmeninde ihtimali yok. Tam teknelik vesselam.
teşekkür ederim abi. avlandığım yer derin bir yer, o yüzden yüksek dalarlı bir şey arıyorum, peki kullandığın daları yüksek bütçe dostu tavsiye edebileceğin sahteler var mı?

reelmaster

Daimi Üye
Adı
M.AKİF
Kan Grubu
B Rh Pozitif
teşekkür ederim abi. avlandığım yer derin bir yer, o yüzden yüksek dalarlı bir şey arıyorum, peki kullandığın daları yüksek bütçe dostu tavsiye edebileceğin sahteler var mı?
Derin dalarlı derken : Ne kadar derin ?