Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

MESAJLARDA İSİM YAZMAMASI HAK.

mbay

Üye
Adı
Mehmet BAY
Herkese merhabalar,iyi akşamlar.Yanlış anlaşılmak istemem ama,birkaç zamandır dikkatimi çeken bişey var.Bazı üyelerin mesajlarında imzaları bulunmamakta.Bu da hitap ediminde sıkıntı olacak diye düşünüyorum.Örneğin mesaj sahibi kim,adı ne,yaşı kaç.Bunları belirtirsek birbirimize yanlış hitapta bulunmamak adına daha iyi olur kanısındayım.Saygılarımla.

BİROL

Daimi Üye
Adı
Birol
Forumların yumuşak karnıdır bu olay Mehmet.
Başka konulardaki forumlarda mesela elektronik
forumlarında isim gizi olur. ona alışan insanların
burada açıkca kimlik sergilemesi tuhaflarına gidiyor.
Bizde herkesin yazmasından yanayız ama...

whitefoxss

Aktif Üye
Adı
T.KIRTMAN
Yok MİT veya İnterpolden arkadaşlar varsa yazmasın tabii:D Ben yazarım kimseden gizli saklı bir şeyim yok.Ama tabii bazı insanlar tedirgin olur bu tip sanal ortamlarda.Saygı duymak lazım.

TC-CAN

Yeni Üye
Adı
Can ÇETİNÇELİK
Değerli arkadaşlar,

Mesaj altına isim yazma mecburiyeti, üyesi olduğum bir sanal havacılık formunun, olmazsa olmazıdır. Yaklaşık on yıldır hiç bir arkadaşımız buna bağlı olarak bir sıkıntı yaşamadı. Hatta ben dahil bir çok üyemiz iletişim bilgilerini ve telefonlarını da imzalarına eklemişlerdir.

Saygılarımla.

mbay

Üye
Adı
Mehmet BAY
Zaten bu konuyu açmama sebep sadece karşıdaki kişiye hitap açısındandı.Yoksa kimse kimsenin ne olduğuyla ilgileneceğinden değil.Büyükse yeri geldiğinde ağabey,akranım ise kardeşim diyebileyim.Bilmeden de olsa, yaşı büyük birine ismen hitap ederek saygısızlık yapmak istemem.Saygılarımla

Asi ve mavi

Daimi Üye
Adı
Didem
Zaten bu konuyu açmama sebep sadece karşıdaki kişiye hitap açısındandı.Yoksa kimse kimsenin ne olduğuyla ilgileneceğinden değil.Büyükse yeri geldiğinde ağabey,akranım ise kardeşim diyebileyim.Bilmeden de olsa, yaşı büyük birine ismen hitap ederek saygısızlık yapmak istemem.Saygılarımla
Çok haklısınız. Umarım herkes gerekli hassasiyeti gösterir.

ishak BALLICA

Daimi Üye
Adı
İshak Ballıca
Böyle güzel bir ortamda söyleyecek/payşlaşacak bir şeyleri olan yada soracak bir şeyleri olan kişi yada kişiler neden ad-soyadlarını ve yaşlarını saklasınlarki...

Bana göre çok anlamsız bir şey...:rolleyes:

erolarman

Üye
bazı forumlarda ,isimde vereyim Gelibolu oltacıları forumunda illa telefonunuz imzada olacak diye bir kural var.olmayanı üyelikten siliyorlar..bu zorlama karşısında,üyeliği boşladım..zorlama olmasa amenna da ,zorlayamaya antipatim var.. silerlerse silsinler..2 foruma üye olmuştum. 2 göze çarpana..bu güzide forumda isim,soyad bile yazmak zorunlu değil.
bi haltlar karıştırmıyorsak saklanmanın anlamı sizofrenik ruh yapısı olabilir belki ama,
dostluğun ve ulaşılmanında keyfi de detaylarda..
hadi şurdayız ,abi ben nasıl nerden nasıl,katılayımı nasıl yapabiliriz başka.?

oktay16

Daimi Üye
Gold Üye
Adı
Oktay GEZEK
bazı forumlarda ,isimde vereyim Gelibolu oltacıları forumunda illa telefonunuz imzada olacak diye bir kural var.olmayanı üyelikten siliyorlar..bu zorlama karşısında,üyeliği boşladım..zorlama olmasa amenna da ,zorlayamaya antipatim var.. silerlerse silsinler..2 foruma üye olmuştum. 2 göze çarpana..bu güzide forumda isim,soyad bile yazmak zorunlu değil.
bi haltlar karıştırmıyorsak saklanmanın anlamı sizofrenik ruh yapısı olabilir belki ama,
dostluğun ve ulaşılmanında keyfi de detaylarda..
hadi şurdayız ,abi ben nasıl nerden nasıl,katılayımı nasıl yapabiliriz başka.?
En azından paylaşımlarına katkıda bulunmak adına hitap şeklimizi belirlemek için isim ve yaş kısmını belirtmekte fayda var. Bu konuyu arkadaşların tekrardan gözden geçirmesini rica edelim.:)