Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Sızdırmaz Yem Kutusu 1.69TL

Arcan

Aktif Üye
Adı
Arcan
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Hepinize Merhaba bugün Metro Markette gezerken resimdeki silikon contalı sızdırmaz kutulardan aldım. Kutuların altı yumuşak katlanır silikondan. Kutu tam açıkken içine su doldurup çalkaladım sızdırmadı. Ama ters çevirip arka tarafından kuvvetlice bastırdığımda sızdırdı. Sonra kutuyu bir kademe küçültüp kapalıyken içine su koydum hiçbir şekilde sızdırmadı. Yani; kutu tam açılıp büyük boyken üstüne fazla yük bindirmeden kullanılırsa sızdırmıyor. Küçük boyken zaten katlı olduğu için üstüne yük bile binemiyor. Ben yaklaşık 1,5 paket isome ve yine yaklaşıl 1,5 paket berkleyi ayrı ayrı kutulara koyup çantama attım. Uygun fiyatlı sızdırmaz arayanlar değerlendirebilir. Fiyat 1.69TL
IMG_0063.JPG IMG_0065.JPG IMG_0066.JPG IMG_0067.JPG IMG_0068.JPG

korayb3406

Daimi Üye
Adı
KORAY B.
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Madama coco'da da farklı bir türü bulunuyor. Yolu düşen bakabilir.

omerfaruk

Aktif Üye
Adı
Ömer Faruk
Ben de ikeadan sizdirmaz kilitli posetlerden kullaniyorum su an. Gayet iyi şimdilik. Ama bu urunde cok iyiymiş.

Hako

Aktif Üye
Adı
Hakan
5 tane vardı birinin kapağı yoktu. 4'ünü de aldım. Karton bardağın 10 tanesi bile iki lira :)
aşkolsun Arcan bey hepsini almışşınız, bide gidip bakın diyorsunuz, bize bırakmamışsınız ki :( :( :D :D :D :D :koptum::koptum::koptum: