Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

(Yardım Lütfen)HGS cihazı olmadan otoban gişelerden geçiş ypabilirmiyim

hunter

Daimi Üye
Gold Üye
Adı
Mustafa
Arkadaşlar merhaba,
Bir konu hakkında bilgisi olanlar varsa yardıma ihtiyacım var.

Ankara'dayım,bir araç aldım ve yarın sabah erken yola çıkmak istiyorum kısmetse,yarın'da PTT şubeleri kapalı olacağından(bu gün almayı unuttum)yarın otoban gişlerden kaçak geçiş yapsam acaba ne olur.?

Bir yakınım kaçak geçiş yap,sonrasında 7 gün içinde git HGS al dedi ve ceza olmaz dedi,ancak ben hayal kırıklığı yaşamak istemediğimden NET BİLGİS OLAN ARKADAŞLARDAN BİLGİ RİCA EDİYORUM.imdiden cevaplariçin teşekkürler.

Coşkun meray

Daimi Üye
Adı
Coşkun Meray
Shell benzin istasyonlarıda satıyor diye biliyorum.Arkadaşınız dediğide doğru

scorpion26

Daimi Üye
Plakaya kayıtlı HGS veya OGS var ise ona yazar. Bir arkadaşımın sattığı aracı kayseriye giderken bu şekilde onun HGS ye işlemiş.

hunter

Daimi Üye
Gold Üye
Adı
Mustafa
Shell benzin istasyonlarıda satıyor diye biliyorum.Arkadaşınız dediğide doğru
Merhabalar,
Benzin istasyonlarında sadece dolum yapıldığını biliyorum,yeni cihaz veriyorlarmı bilmiyorum.Başka arkadaşların bilgilerinide bekleyelim bakalım ne çıkacak.
ilgin için teşekkürler.
Plakaya kayıtlı HGS veya OGS var ise ona yazar. Bir arkadaşımın sattığı aracı kayseriye giderken bu şekilde onun HGS ye işlemiş.
Merhabalar,
Aracı bu aldığımdan böyle bir durum varmı,sahibinide tanımadığmdan ne olur bilmiyorum,birazda yapım gereği titiz olduğumdan bir cezaya maruz kalmak istemiyorum.Teşekkürler.

Erdem Koral

Daimi Üye
Adı
Erdem Koral AKKAYA
Sen geç benden sana müsade :)

Şaka bir yana geçebilirsin problem yok abi yalnız Pazartesi günü herhangi bir ptt'ye gidip hgs alırsan ordan normal ücret keserler.

Mert Yılmaz

Daimi Üye
Adı
Mert Yılmaz
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Abi geç gelince alırız HGS'yi 1 hafta müddeti var.Garanti hesabın varsa garantiden de alabiliriz hatta bazı merkez şubeler c.tesi öglene kadar çalışıyor diye biliyorum.

hunter

Daimi Üye
Gold Üye
Adı
Mustafa
Sen geç benden sana müsade :)

Şaka bir yana geçebilirsin problem yok abi yalnız Pazartesi günü herhangi bir ptt'ye gidip hgs alırsan ordan normal ücret keserler.
Erdem'im,
Telefondan güzel açıklayıcı bilgi verdin,çok sağol.
Pazartesi değilde takip eden o hafta içinde Cuma gününe kadar yatırsam sorun olmaz sanırım.

hunter

Daimi Üye
Gold Üye
Adı
Mustafa
Abi geç gelince alırız HGS'yi 1 hafta müddeti var.Garanti hesabın varsa garantiden de alabiliriz hatta bazı merkez şubeler c.tesi öglene kadar çalışıyor diye biliyorum.
Kardeşim,
Yarın sabah çok erken çıkacam (05-30 gibi)artık dönünce yaparız bir şekilde,Garanti hesabım yok ama olmazsa senden yardım rica ederim.
Çok sağol kardeşim.

YEKTA

Daimi Üye
Adı
YEKTA
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Net biliyorum 10 gune kadar aalinca dusuyor hgs kacak gecis sorgulamadanda dusup dusmedigini kontrol edebikirsin abi

hunter

Daimi Üye
Gold Üye
Adı
Mustafa
Net biliyorum 10 gune kadar aalinca dusuyor hgs kacak gecis sorgulamadanda dusup dusmedigini kontrol edebikirsin abi
Bilgi için teşekkürler Yekta.
Geçip gideceğim artık,hafta içi PTT uğrayıp çıkaracağım,dediğiniz gibi ceza yansımaz inşallah. :)