Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

15 Hp Mariner 2 zamanlı uzun şaft ve 4.55 Bursa işi Fiber teknem.

sa®gozmehmet

Daimi Üye
Adı
Mehmet TEKİN
Selçuk abi hayırlısı olsun güzel tekne,iyi bir motor...Yanlız size önerim,sigara ve benzin deposu arasında biraz mesafe bulundurun :D ikisi birbirleri için yanıp tutuşurlar :D:D:D iyi avlar yapmanız dileğiyle...

Adı
Selçuk ÖZŞENER
İyi günlerde kullan Selçuk
Elinin altında bir tekne olması kadar güzel bir şey yok aslında ama dertleri de cabası.
İşte bunlardan biri de barınak.
Gözünü arkada bırakmayacak barınak işi bana pek mümkünmüş gibi gelmiyor ne yazık ki. :(
Keşke olsa ama bizde bu işler keşler, ayyaşlar elinde. Belediyenin el atması gereken bir konu bu barınak işi ama bizim devlet denizi sevmiyor ki... :(
Bir diğeri de tekneyi kayda sokmak. Eğer henüz yapmadıysan ve de yapacaksan ADF nin sitesine iyice bakarak yap.
Barınak konusunda nerdeyse umudum kalmadı. Biryerden daha haber bekliyorum. Olumsuz olursa yapacağım tek birşey kalacak. Arabamın arkasına çeki demiri, 1500 tl ye tekne römorku. Hafta sonları denize indirip işi bitincede oturduğum sitenin makul bir yerine park etmek. Zaten hafta arası çalışıyorum. Ancak hafta sonları uygun olabilirim. Ne yazıkki bundan daha uygun bir çözüm bulamıyorum.

agartan

Moderatör
Yönetici
Adı
Şeref
Barınak konusunda nerdeyse umudum kalmadı. Biryerden daha haber bekliyorum. Olumsuz olursa yapacağım tek birşey kalacak. Arabamın arkasına çeki demiri, 1500 tl ye tekne römorku. Hafta sonları denize indirip işi bitincede oturduğum sitenin makul bir yerine park etmek. Zaten hafta arası çalışıyorum. Ancak hafta sonları uygun olabilirim. Ne yazıkki bundan daha uygun bir çözüm bulamıyorum.
Ne yazık ki daha makul bir çözüm imkanı yok memleketimizde, daha doğrusu da İstanbul'da.
Römorkla taşıyıp denize indirme işini biz de (Caldirmaz ve ben) yapıyorduk arada bir. Bu işin de sıkıntısı indirecek uygun yer bulmak.
MArinalardan vinçle indirseniz dünya kadar para istiyorlar. Aradık taradık Boğaz kenarında denize sıfır bir arazi bulup indirdik tekneyi. Ertesi hafta tekrar gittik ki ne görelim. Kapamışlar kapıyı almıyorlar içeri. :( (yanılmıyorsam belediyeye ait bir araziydi)
Göksu deresinden indirecek bir yer bulduk. İndirirken kimse yoktu etrafta, çıkarken saat uygun olduğu için çakallar yerlerine yerleşmişti.
Buradan indireceksen 20 lira vereceksin diye tutturdular. :(
Yardım etse verelim de sadece yer kirası niyetine istiyor.
Tuzla tersanesin limanından indirecek yer bulmuştuk orası da kapandı. Tek bir yer kaldı. O da yine Tuzla'da Belediyenin plaj olarak ayırdığı bir yer.
Amacım moralini bozmak değil ama daha iyi ya da sorunsuz yerler bulursan bizim de haberimiz olsun. Biz de bulursak sana yazarız. :)
Kolay gelsin

Adı
Selçuk ÖZŞENER
Şeref bey kısacası İstanbulda tekneyle ne işiniz var, robot gibi evden işe işten eve gidip gelin diyorlar. Yaşam sosyalitesi bukadar kısıtlımı olmalı. Umudumu yitirmwek istemiyorum ama sıkıntı herzaman var malesef. Eğer uygun yer bulursam sizede bilgi vericem.

agartan

Moderatör
Yönetici
Adı
Şeref
Şeref bey kısacası İstanbulda tekneyle ne işiniz var, robot gibi evden işe işten eve gidip gelin diyorlar. Yaşam sosyalitesi bukadar kısıtlımı olmalı. Umudumu yitirmwek istemiyorum ama sıkıntı herzaman var malesef. Eğer uygun yer bulursam sizede bilgi vericem.
Denize çıkmayın maazallah boğulur moğulursunuz, karada kalın yakın mangalınızı piknik yapın diyorlar. :D

Adı
Selçuk ÖZŞENER
Selçuk abi hayırlısı olsun güzel tekne,iyi bir motor...Yanlız size önerim,sigara ve benzin deposu arasında biraz mesafe bulundurun :D ikisi birbirleri için yanıp tutuşurlar :D:D:D iyi avlar yapmanız dileğiyle...
Teşekkür ederim.

Haklısın çok dikkat etmek lazım ;)