Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

3 aralık çarşamba balık avım

kalamarcı

Üye
Adı
Murat
İyice kavgacı her şeye laf yetiştiriyor diyecekler diye tuttum kendimi, yoksa yazardım biliyorsun, kaçmaz.

Ben iki sene önce böyle forumları okurken acayip gaza geldim. Malum yere gittim kendime, kendime göre güzel bir Jig takımı yaptırdım.

Ulan hıyar kendine bir sorsana nerde kullanacaksın onu, yeminle daha suya değmedi diyebilirim.

Yani burada ne anlattım, severim ben onları, bir düşmanlığım yok, adamlar ne yapacaksın abi bu takımı demişlerdi. Ben dinlemedim. Buna büyük balık geliyormuş dedim.

Ama tekne almayı unutmuşum...

γavuz

Daimi Üye
Adı
yavuz
eyv abi.. benim sürekli avlandıgım yer rumeli hisarı sabah en gec 7 de açarım tezgahı ayarlarım kamışı 200 grm kursun birde açık renk rapala 9 cm (iğneleri kesinlikle deyişiyom) birde boğaz balıgı sarı renge ilgi duduyor deneyin anlıcaksınız :=) indir dibe yavaş yavaş çek tabi oo makina sarımını görmeniz lazm iyi bir rapalacı nasıl cekiyo anlatmakla olmaz..birde bi püf nokta verim size yapıştırdın 200 grm saldın baya misinayı dibi buldu sayılır 30 mt cek baktın balık vurmadı dibe sal yenden cekmeye devam et en az iki kere veya 3 kere yap bunu kardş..hele akıntı varsa boğazda eyvah eyvah sagamı akıyo sola dogru en az 75 mt yürü ordan at sala sala cekecegin yere gel böyle.. he birde kaşık var bende resmini cekerim akşama gösteririm bir tarafı yaldızlı sarı renkte çok avcıdır yani böyle..aklınızda bulunsun boğaz balıgı gün içinde dibdedir genellikle akşam kıyıya yaklaşır

bu arada sabah 7 den 10 aa kadar büyük rapala atarım lüfer için dünde sabah aldım işte lüferi

SERDAR-78

Daimi Üye
Adı
SERDAR UZUN
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Tebrikler güzel av.

Eray Aksoy

Aktif Üye
Adı
Eray Aksoy
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Maşallah maşallah bereketli bir gün olmuş :harika: Sayenizde burada gaza gelip duruyoruz.Nice keyifli avlarınız olsun inşallah.