Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

4 Kasım 2011 Çok güzel bir Barakuda.

Adı
Orhan Küçükbiçmen
Tebrikler Orhan Abi. Artık tek başına olduğunuza göre daha fazla sırtı avı yaparsınız. Bakalım zaman neler gelecek. Şimdiden rastgelsin.
Sevgili Akın kardeşim çok doğru söylüyorsun zaten devamlı yapıyorum ama denizde hiç yem yok oynakta yok bence bir kaç gün daha beklemek lazım balık derinlerde bende sırtı avından başka jig falan beceremediğim için ne gelirse bahtımıza bir barakuda bizlere yettide arttı sana da güzel avlar dilerim, sevgiler hoşçakal.:):):)

Adı
Orhan Küçükbiçmen
Abiciğim baraküda bizzat kendi gelip seni bayramlamak istemiş, sen de hayır dememişsin.. :) Kutluyorum nice mutlu bayramlarda görüşmek üzere... Sevgi ve sağlıcakla kal... rasgelsin...

Çok teşekkürler Hayri kardeşim bizler deniz anadan ne istiyorsa onu bize veriyor, ona her zaman minnettarız, sizlerinde bayramınızı kutlar bol balıklı günler dilerim sevgiler selamlar hoşçakalın.:):):)

Adı
Orhan Küçükbiçmen
Orhan babam nasılsın :) Turnayı vurmuşsun yine gözünden çok güzel bir balık almışsın tebrik ederim. Bu arada Conta kaptanında teknesi hayırlı olsun..
Sevgili Mert kardeşim valla bu balık beni çok mutlu etti zaten sirkülerde de sadece bir adet diyor buda bize yetti inşallah seninde oltana gelirler sevgiler hoşçakal, Conta kaptana selamlarını ileteceğim.:):):)

Adı
Orhan Küçükbiçmen
Orhan abim tebrikler,

Baraküdada maşallah kallaviymiş doğrusu,çekerken baya bir heyacan yaşatıyor anlaşılan,yaşamak lazım o zaman. :)

Senin bir türlü vaz geçemediğin ve tecrübeyle sabit Tobimaru saheti çok iyi biliyorum,bizde sana gelirken yanımızda ne olsun dediğimizde bu sahteyi önermiştin,hala seni boş çevirmiyor. :)

Conta kaptanın tekneside hayırlı olsun,Allah hayırlı ve kazasız belasız avlarda kullanmasını nasip etsin...senin için tek kötü yanı av patnerinden kısmende olsa kopman :)
Selamlar.
Çok teşekkürler sevgili Mustafa kardeşim dediğin gibi çok güzel dolgun bir balıktı balığın ilk vuruş anı muhteşemdi gelirken bazen duruyor bana doğru hızla geliyor tekneye yaklaşıncada deli gibi oluyor iki sefer yol verdim sonra tekneye aldım hayatımın güzel günlerinden biriydi balık tutmak sizlerle paylaşmak beni çok mutlu ediyor,:):):)uzun zamandan beri barakuda alamamıştım tek başıma zaten bir adet oda bizlere yetti ne diyelim inşallah sizlere de rast gelir, sevgiler selamlar hoşçakalın.:):):)