Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

4 Kasım 2011 Çok güzel bir Barakuda.

Adı
Orhan Küçükbiçmen
orhan abi yine yapmışsın yapacağını.
Hayırlı bayramlar üstat
Çok teşekkürler sevgili Mesut kardeşim çok güzel bir barakudaydı son günlerdeki en güzel ve heyecanlı bir avı bana yaşattı, inşallah sizlere de rast gelirler, ben de sizlerin bayramınızı kutlarım sevgiler hoşçakaln.:):):)

CAHİT ACUN

Daimi Üye
Adı
CAHİT ACUN
Sevgili ağabeyim,her zamanki o muhteşem avlarına bir yenisini eklemişsin.Tebrik ediyorum.Başarılı avlarının devamını diliyorum.

Adı
Orhan Küçükbiçmen
Sevgili ağabeyim,her zamanki o muhteşem avlarına bir yenisini eklemişsin.Tebrik ediyorum.Başarılı avlarının devamını diliyorum.
Çok teşekkürler canım kardeşim benim, gayet normal bir amatör balıkçı gibi bir av yaptım ve bir barakuda avladım, bu vesileyle bak seninle biraz olsun sohbet ediyoruz, bana göre hepimizin bilmesi gereken bir şet var bizler burada o çok güzel tutkumuzun etrafında toplanan amatör balıkçılarız, yaptığımız balık avlarını buarad paylaşmak için bulunuyoruz, bu konuda sevincimizi ve heyecanımızı beraber yaşamak için hep beraber burada toplanmışık ve amacımıza ulaşmaşık, böyle çok güzel paylaşım sitelerini kuran arkadaşlarımızdan allah razı olsun, zaten seni çok seviyoruz boğazın padişahı Cahit usta, sana Sivrice'den selamlar sevgiler hoşçakal.:):):)

Cevat Göven

Daimi Üye
Adı
cevat göven
orhan abi güzel bir av ve güzel bir anlatım,avlarını imrenerek takip ediyorum,güzel avlarının devamını dilerim

hdfhdf

Aktif Üye
Adı
hüseyin dinç
Kan Grubu
A Rh Pozitif
tebrikler Güzel aV