Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

40kg/10gr Elektronik El Tartısı(Kantarı) 15 TL

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

TEKNOTURK

Daimi Üye
Adı
Erkan Keskin
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Belki biliyorsunuzdur, bu ürünü üstüne büyük markalar kendi markasını bastırarak oldukça yüksek fiyatlara satabiliyorlar. Ürün kasasından, düğmelerine herşeyiyle aynı ve 40-60tl fiyata dahi satılabiliyor. 15 tl fiyatıyla sıcak olması sebebiyle sizinle paylaşıyorum.
Gömlek cebine dahi sığıyor ve hassas ölçüm yapıyor, büyük dükkan terazileri ile denedim, ölçümü şaşamıyor.

Özellikleri : Dijital ekranlı elektronik el tipi tartı. Tutma kısmı sağlam şerit ipten, kancası paslanmaz çekilten, iki pille çalışan, termometreli, cebe sığabilen bir portatif el kantarı.

Ürün satışlinki aşagıdadır.
Spot Dijital Göstergeli Elektronik El Tipi Tartı(terazi) 40kg/10gr Tartı, Metre v.b. El Aletleri

Moderatör tarafında düzenlendi:

duzensiz

Daimi Üye
Adı
Hüseyin Susulu
bi tane ayırsana bitmeden.

Apple

Yeni Üye
Adı
Sarp
Alıcaksanız acele edin ellerinde fazla yok bence fiyat kırmak için yapılmış bir kampanya. normal fiyatı 30 40 tl bu kantarların.

agartan

Moderatör
Yönetici
Adı
Şeref
Alıcaksanız acele edin ellerinde fazla yok bence fiyat kırmak için yapılmış bir kampanya. normal fiyatı 30 40 tl bu kantarların.
Eğer bu söylediğin gerçekse karmarjı %1000 :D

Apple

Yeni Üye
Adı
Sarp
Fiyatı yanlış yazmışda olabilirler :)

Hırçın Karadeniz

Aktif Üye
Adı
Hırçın Karadeniz
Bende talibim elinizde varsa mesajınızı bekliyorum..

coredon

Daimi Üye
Adı
FERHAT SARI
Geçen sene almıştım 8 dolara.Alanlara hayırlı olsun.Kullanışlı ürün.

Çağatay Yılmaz

Aktif Üye
Adı
Çağatay Yılmaz
İzmir'de tartı, terazi satan dükkanlarda bulmak mümkün. (Hisarönü camisi civarında) Ben aldım, ürün çin malı. Dükkan fiyatı 25 TL. ama kısa bir pazarlıkla 20 liraya hemen iniyorlar. Benim aldığım biraz daha iri olup, paneli led aydınlatmalı olandı, onun için de 30 lira fiyat verip fazla uğraştırmadan 25 liraya iniyorlar. Yalnız ticari satışta hile olmasın diye marketlerde kullanılan mühürlü terazilerin hassasiyetini beklemeyin. Muhtelif ağırlıklarla denedim, 10-30 gram arası bir sapma yapabiliyor. Bu da çok önemli değil. Ancak açık olan bir husus, bu ürünün üzerine bilinen balıkçılık malzemeleri markalarından birinin etiketi basılıp, balıkçılık malzemeleri satan bir yerde satıldığı takdirde fiyatının 40-50 lira seviyesine çıktığıdır.

Bu fiyata alınası bir ürün.

TEKNOTURK

Daimi Üye
Adı
Erkan Keskin
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Merhaba tekrar :)

Fiyatın beğenilmesine sevindim öncelikle. Ürün ve satışı ile ilgili yorumlara ek yapayım.

Ürün stoğu fazladır.
Fiyat yanlış girilmemiştir.

Nerden biliyorum derseniz, ürünün girişini ve kullanım özelliklerini deneyerek ben yazdım :)

Bir de şu var üstünde "Alım satımlarda kullanılamaz" yazıyor böyle ürünlerin üstünde fakat, meyve, sebze, balık, kuruyemiş v.b. herşeyi gayet güzel ve hatasız tartıyor. Bu şekilde mecburiyetten yazılıyor bildiğim kadarı ile, bununla ilgili bir onay belgesini almak ek masraf olduğu için ithalatçılar üstüne böyle yazdırtarak almak zorunda daha az masraf olsun diye.

Bazen 10-30 gr arası tartımda şaşma yapabilir belki ama benim yaptığım testlerde normal dükkan terazisinde kurşun tartımından, 19lt damacana tartımına kadar bir görmedim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...