Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Anadolu yakası için spin kamış öneri

Adı
Fatih Çakar
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Yakında ki balık markete git kamışa bak eline al aksiyon verir gibi düşün.

okuma wawepower kamış 145 tl 210 0-8

aria 20 makine ile eft yada nakit indirimi yaparak jigi bedavaya getirirsin.
Okuma fina pro 2-12 dediginiz gibi 2. El baktım çok yakinimda bu kamışı satan biri var 150 tl önerir mısınız? Satıcı lrf dedi ama internette spin diyorlar yanlış mi söylüyor acaba

Son düzenleme:

Onlins

Aktif Üye
Adı
Emre
Kan Grubu
A Rh Negatif
Okuma fina pro 2-12 dediginiz gibi 2. El baktım çok yakinimda bu kamışı satan biri var 150 tl önerir mısınız? Satıcı lrf dedi ama internette spin diyorlar yanlış mi söylüyor acaba
Hassasiyet için 0-1 gram minimum olta alman daha iyi olur.
LRF de yapılır fakat 0-1 daha uygun.Kamışlaeın teknik bilgisine sahip değilim en güzel eline alman yada forum youtube gibi kullanıcı yorumlarını izlemen.
Lrf de 12 gram atman çok nadir istanbulda ben 1-2 gram atıyorum ve 3 gram jig atıyorum dahasına ihtiyaç duymadım.

Adı
Fatih Çakar
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Hassasiyet için 0-1 gram minimum olta alman daha iyi olur.
LRF de yapılır fakat 0-1 daha uygun.Kamışlaeın teknik bilgisine sahip değilim en güzel eline alman yada forum youtube gibi kullanıcı yorumlarını izlemen.
Lrf de 12 gram atman çok nadir istanbulda ben 1-2 gram atıyorum ve 3 gram jig atıyorum dahasına ihtiyaç duymadım.
Bu piyasa çok karışık kafam allak bullak oldu sizin dediginiz 145 tl lik kamışı ve aria makineyi alarak lrf ye başlıyorum son kararım budur. Yardımcı olduğunuz için çok teşekkür ederim.

Son düzenleme:
Adı
Fatih Çakar
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Ve bir de son olarak kaç mm misina ve hangi marka önerirsiniz?

Onlins

Aktif Üye
Adı
Emre
Kan Grubu
A Rh Negatif
Bu piyasa çok karışık kafam allak bullak oldu sizin dediginiz 145 tl lik kamışı ve aria makineyi alarak lrf ye başlıyorum son kararım budur. Yardımcı olduğunuz için çok teşekkür ederim.
Kamışı yinede araştır ve incele derim.
Hiç bi bilgim yok benim.
N11 den hemen alma , ben mutlubalık diye yerden aldım , n11 konisyonu havale indirimi fakan derken daha ucuza geldi

Adı
Fatih Çakar
Kan Grubu
A Rh Pozitif
elbet atarsın fakat kamışı zorlarsın , atmamayı tercih etmek daha iyi.

Fujin babyworm ile ispari tuttum 2-3 adet o silikon hala duruyor.Ben çok iyi verim aldım fakat oahalı diye berkley gulp markasına yönelmedim.Dediğiniz gibi daha iyi olabilir.
bana kalırsa surf yerine bütçen ile lrf geçmek yine de araştır iyice.Kamışların kullanıcı yorumlarını.
Abi merhaba, aria 20 makine ve okuma fuel spin 0-8gr atarlı kamışını aldım silikon ve jig olarak da senin önerdiklerini almaya gidiyorum şimdi bir şey soracağım. Ben o silikonlar ile ne avlayabilirim? Nasıl aksiyon vermeliyim? Saat kaç gibi balık çıkarabilirim? Benim için balık türü farketmez balık olsun da taştan olsun.

Onlins

Aktif Üye
Adı
Emre
Kan Grubu
A Rh Negatif
Abi merhaba, aria 20 makine ve okuma fuel spin 0-8gr atarlı kamışını aldım silikon ve jig olarak da senin önerdiklerini almaya gidiyorum şimdi bir şey soracağım. Ben o silikonlar ile ne avlayabilirim? Nasıl aksiyon vermeliyim? Saat kaç gibi balık çıkarabilirim? Benim için balık türü farketmez balık olsun da taştan olsun.
Merhaba öncelikle , önerdiklerim amatör bilgiler yani benim kullandıklarımı ve yorumlarımı yazıyorum.
Öncelikle hayırlı olsun nasıl kamış iyi mi eline aldığın da ne hissetin ?
Fujin babyworm sağlam silikon kuyruklu , ben onunla istavrit , ispari , hani balığı baya büyük , hatta zargana bile tuttum ( silikonu yedi iğneyi alamadı ).
Aksiyonu açıkçası burdan anlatmam zor olur youtube’da çok görsel var.
İlk av attığın yeri bi yokla kayalık taş vs var mı , LRF takılsa bile üzmüyor çünkü bağlaması 2 dk.
İlk oltanı at yavaş sarım yap balık hissedicek misin ondan sonra aksiyon vermeye başlarsın.ilk balığımı düz sarımda almıştım :)

Onlins

Aktif Üye
Adı
Emre
Kan Grubu
A Rh Negatif
20 liraya da sahte alırsın 500 liraya da.
Silikon banyworm internette 32 tl zam gelmiş fazlaca , başka sıvılı marmakalar var onlar nerdeyse 2 katı.Balık var ise boş dönmezsin ama balık yok ise daha pahalı silikonlar ile fark yaratabilirsin.Bütçene bağlı :) sende benim gibi alt bütçelisin ondan özgür ol.
Jighead’e canlı kurt bulup takarsan en iyi verim onla fakat çoğu zaman kurdu yerler :)

Adı
Fatih Çakar
Kan Grubu
A Rh Pozitif
20 liraya da sahte alırsın 500 liraya da.
Silikon banyworm internette 32 tl zam gelmiş fazlaca , başka sıvılı marmakalar var onlar nerdeyse 2 katı.Balık var ise boş dönmezsin ama balık yok ise daha pahalı silikonlar ile fark yaratabilirsin.Bütçene bağlı :) sende benim gibi alt bütçelisin ondan özgür ol.
Jighead’e canlı kurt bulup takarsan en iyi verim onla fakat çoğu zaman kurdu yerler :)
Teşekkür ederim tavsiyelerinizi kullanacağım. Kamışın kullanıcı yorumlarını okudum herkes memnundu makine de keza öyle. Av yaptıktan sonra rapor sunarım, Saygılar ...