Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Benimde artık bir lrf takımım var..

yayan

Üye
Adı
Yilmaz kartal
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Seni daha fazla carpmis o zaman. Bende usume dışında birşey yoktu. Gece titreye titreye uyudum ama sabah kalktigimda iyiydim.

Lrf ana konuya yazsak daha iyi olur bu usta bi arkadasin bize puf noktalari gostermesi isini. Orayi takip eden daha cok olur sanirim.

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

matu

Daimi Üye
Adı
Buğra Batuhan yücesan
Kan Grubu
A Rh Negatif
ınceledım olabılır bende 13 dolara almıstım bak eger varsa bendekınden al derım yoksa buda ıs gorur guzelmıs..birde kafa labası al derım sendekı yanmakla yanmamak arasında gelıp gıdıyor gıbı gercı bendekıde sanayı lambası gıbı ama baya ıs goruyor..:)

yayan

Üye
Adı
Yilmaz kartal
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Siparisi verdim gitti o zaman. Cok baktim ama bu tarz bir urun bulamadim. Senin klips kutusu gibi ufak bi tane cok gozlu kutu, 3 parmak kesik eldiven ve Yaz geliyor kafamiz pismesin diye bir de sapka siparisi gectim. Kafa lambasini simdilik erteledim. Bendeki idare eder bir sure.

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

matu

Daimi Üye
Adı
Buğra Batuhan yücesan
Kan Grubu
A Rh Negatif
hayırlı ugurlu olsun oazman ..

Bysalwador

Aktif Üye
Adı
bysalwador
Kan Grubu
B Rh Negatif
Bugun is icin karaburundaydim gitmisken 1-2 saat atis yaptim yeni sahteleri denedim hareket yoktu ama guzel meralar var

matu

Daimi Üye
Adı
Buğra Batuhan yücesan
Kan Grubu
A Rh Negatif
karaburuna ben gıtmadım ama arkadasım gıttı bayada anlattı gıtmıs kadar oldum..fener tarafları sıkıtılı mevkı cok yuksek sol taraflar yanı kayalıklarla sahıl-kum taraf guzel ama ıste bırazda kısmet oralarda ıs yapılıyormus aslında karaburun değilde ben daha ılerıyı merak edıyorum ..

Bysalwador

Aktif Üye
Adı
bysalwador
Kan Grubu
B Rh Negatif
Oranin yerlileride vardi bu ara pek bisey bulamazsin levrek icin sabah gelceksin dediler bende fazla kasmadim oyuzden 1-2 saat yetti bana