Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Bir Levrek Bir Lambuka

labrax

Aktif Üye
Adı
c.cömert
avınız ve o anı yaşamamıza vesile olan yazınız için çok teşekkürler.
yaw kim ne derse desin anlamış değilim şu levreğin sarıyla ne alıp vermediği var :)
:) Sarı hakkında hem fikirim. Anlatırken biraz edebi olabiliyosam ne mutlu bana.

labrax

Aktif Üye
Adı
c.cömert
avınızı tebrik ederim el emeği ile avlanmanın kendi kurallarını koyarak sahte yönlendirmenin hazzı çok çok daha yüksektir diye düşünüyorum (yaşamadığım için) bize bir ders olan av güncesi sizin için iki ders ihtiva ediyor demektir öğrenmek ise gerçekten dünyadaki en güzel şey :)
Söylediklerine katılmamak elde değil. Her günce ders çıkartmamız gerekn bir sürü şey söylüyor aslında. Biz görebildiklerimizi alıyoruz sadece.

labrax

Aktif Üye
Adı
c.cömert
"Ne yani saracakmıyım salacakmıyım" kısmında güldüm :D Balığa "ne ayaksın koçum sen" der gibi olmuş :)

Süper avlar, devamını da gelir umarım. Lambukanın kardeşleri o civarlarda olmalı.
Tam olarka bu oldu aslında. Önce gerilen sonra boşalan misina çok kısa bir zaman içinde şaşırttı beni :) bide kim bu saçma hamleyi yapan diye de düşünmedim değil :)

labrax

Aktif Üye
Adı
c.cömert
Tebrikler harika bir anlatım ve heyecan dolu dakikalar ellerinize sağlık ,bereketli olsun daha irileri rast gelir inşallah :)
Umarım sizde benzer keyifleri yaşar daha büyük ve mücadeleci balıklar yakalarsınız.

labrax

Aktif Üye
Adı
c.cömert
Tebrik ederim,balıklarınız çok güzel.El emeğinizle üretmiş olduğunuz kandırıcıların yakaladığı balıklar da ayrı bir keyif olmalı.Yenisine rastgele.
Umarım daha çok av güncesi paylaşacağız. Ziro son dönemlerde çok balşık yaptım hepsini denemek istiyorum :)

balıkçıı

Daimi Üye
Adı
mustafa aras
Kan Grubu
O Rh Negatif
harika el sahteler harika balık yakalar rast gelsin

Aldirmaz

Aktif Üye
Adı
Can Aldırmaz
Tebrikler çok güzel bir anlatım kendimi orada hissettim.
Afiyet olsun.