Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Bu defa bahtsızlığım tescillendi...:)

ishak BALLICA

Daimi Üye
Adı
İshak Ballıca
Sevgili İshak...

Gırgırları saymazsak herşey çok güzel olmuş.Balıkçılığının yanısıra kameraman olarak da çok iyisin.Tüm ekibi kutluyorum.Avlarınız hep böyle bereketli olsun.
Sevgili üstadım, güzel sözlerin ve yorumun için teşekkürler...Abiciğim ara sıra sesin soluğun çıkmıyor...;)Bizleri merak içinde bırakma... :confused:Sevgilerim ile...:)

agartan

Moderatör
Yönetici
Adı
Şeref
Tebrikler
Gırdır neşenizi kaçırmış bir miktar ama sonu hiç te fena olmamış.
Bu avdaki tek fark tutulan balıklar. Biz genelde sizi Çipura ile görmeye alışmıştık sadece. :D

ishak BALLICA

Daimi Üye
Adı
İshak Ballıca
Tebrikler
Gırdır neşenizi kaçırmış bir miktar ama sonu hiç te fena olmamış.
Bu avdaki tek fark tutulan balıklar. Biz genelde sizi Çipura ile görmeye alışmıştık sadece. :D
Sevgili Şeref kardeşim yorumun için teşekkürler...Bu avda yine dostlar ile birlikte geçirilen ve anılara kazınan ağzı tadında gerçekleşen avlarımızdan bir oldu...

Bir kaç çupra bana ve diğer dostlarımıza da denk gelmiş olsaydı, tadından yenmiyecek bir av olurdu...:p

Neyse benim alacağım çupralar bir dahaki ava baki kalsın bakalım..:pSevgilerim ile Allaha emanet ol kardeşim..:)