Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Çanakkale ve Çevresi Avlak Bölgeler ve Balık Raporları

paramedicselcuk

Aktif Üye
Baska sorunuz olursa seve seve cevaplarim. Alinti yaparak sorarsaniz sorunuzu cep telefonu ile baglandigim icin ileti olarak gelir ve mesajinizi gorme sansim olabilir.

rce

Üye
merhabalar
çanakkaleli arkadaşlardan bilgi almak istiyorum.
haziran da saroz civarı sahte ile at çek levrek yaparmı.
2 senedir istanbulda denemediğim yer kalmadı. bilgi verirseniz çok sevinirim

oz-ser

Üye
Adı
talip özkan sezgin
a
merhabalar
çanakkaleli arkadaşlardan bilgi almak istiyorum.
haziran da saroz civarı sahte ile at çek levrek yaparmı.
2 senedir istanbulda denemediğim yer kalmadı. bilgi verirseniz çok sevinirim

merhaba geliboluda ikamet eden birisi olarak sorunuzu cevaplandırayım, haziran ayında saros da at-çek ile av yapmanız mümkün şayet lodos havayı kollamanız gerekmekte, bunun yanı sıra av verimi açısından %10-15 civarı balık alma ihtimaliniz yüksek, bu da düşük bir ihtimal... saros da en verimli zaman kasım-aralık-ocak aylarıdır... iğneniz keskin olsun...

rce

Üye
talip bey
yardımınızdan dolayı çok teşekkür ederim

biquul

Üye
Adı
Burak
Bayramdan sonra Çardak tarafında olacağız. Kıyıdan at-çek ile avlanmamız mümkün mü? Şu an hangi balıklar çıkıyor? Yemli avlanmayı mı önerirsiniz?

YEKTA

Daimi Üye
Adı
YEKTA
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Her türlü balık var çanakkalede şu an çok balık tutuyoruz bildiğin gibi değil.
Kolyoz kocagöz izmariti istavrit çupra karagöz mercan levreklerin daha olmadı ham büyümesi gerekiyor

i_gulistan

Daimi Üye
Adı
ibrahim gülistan
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Selamlar Enez karaincirli saroz körfezinin içinde olan kıyı şeridi sığ ve kumluk bi alan orada verim aldığınız ve memnun olduğunuz bi iki sahte tavsiyenize ihtiyacım var :)
Bu bayram tatil var ve değerlendirmek gerek bilindik bir iki sahte gerek çünkü çok vaktim olmicak malum bayram :) vaktimi en verimli şekilde değerlendirmek istiyorum

KartaLizma

Yeni Üye
Selamlar

Gökçeadaya En Yakın Çanakkale Olduğu İçin Başka Konu Bulamadım Buraya Yazmak İstedim

Allah Nasip Ederse Bayramda 3 Günlük GökçeAdaya Tatile Gidicez ailece Uğurlu Köyüne

Kıyıdan Yapabileceğmiz Avlar Nelerdir Bide Yemlimi Yoksa Sahte mi Kullanmamız Gereklidir

Bilen Bi Abim Kardeşim Bilgilendirirse Çok Sevinirim Ona Göre Hazırlıklı Gitmek İstiyorum

Şimdiden Teşekkür Ederim Herkese

çağrıbey

Aktif Üye
Adı
Çağrı ECE
selamlar, yazın tatil için eşimle 3 4 günlüğüne çanakkaleye gitmeyi düşünüyoruz ama spin takımımı alsam mı kıyıdan bişey çıkar mı haziran veya temmuz aylarında

Son düzenleme: