Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Fiber Tekne yardım.....

Tolga

Daimi Üye
Adı
Tolga Özgür
Sağol Tolga, Yerliyurt tekneyi henüz inceleme fırsatım olmadı, müsait bir zamanda gidip inceleyelimmi?
Görüşmek üzere...
Yerleri Bursa da. Birgün ben giderken takıl peşime yerinde inceleyelim. Bugün arkadaşım ordan 1 tane tekne aldı.

night fisher

Daimi Üye
Adı
fatih h

Erol 61

Daimi Üye
Adı
EROL
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Abi Anıl marin bi kayık bul 4,30 4,60 bin ölene kadar bak okadar söylüyorum coluk çocuk bineceksin bu iş basit gozuksede çok önemli denizde herkayigin içine bin sağ köşesine sol köşesine baş ayağa kalk çok yatıyor sa in git abi hiç bakma ben sana Anıl marini tavsiye ederim hertürlü test de edebiliriz gelip bakabilirsin de bine bilirsinde aman diyorum alırken çok önemli abi kayık kayık olacak ben hepsine bindim inan murat liberty en son ona bindim çoğundan iyiydi ama onuda sattıkdan sonra Anıl marin aldım inanamassin bi git bin abi ne demek istediğimi anlayacaksin okadar diyorum yani

Evren Tamer

Daimi Üye
Gold Üye
Adı
Evren Tamer
4 zamanlı uzun saft ve Marslı olsun 15 hp honda süper olur.Gokhan abi fakat 10 hp altındaki vergiden muaftır. 5 metre altındaki sandallar da.

night fisher

Daimi Üye
Adı
fatih h
4 zamanlı uzun saft ve Marslı olsun 15 hp honda süper olur.Gokhan abi fakat 10 hp altındaki vergiden muaftır. 5 metre altındaki sandallar da.
5 m altı tekneler,motor gücüne bakılmaksızın vergi dışı,ancak 9.9 üstü motor için adb(amatör denizci belgesi-ehliyeti) gerekli.

Erol 61

Daimi Üye
Adı
EROL
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Ceza yok tekne yi en yakın limana çekip bağlıyor lar

Erol 61

Daimi Üye
Adı
EROL
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Benim bildiğim ehliyeti biri alabiliyor ama yanlış olmasın deyismistir filan kaydeler