Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Focaiano(Selahattin) Asker Uğurlama ve Kalkan Avı Organizasyonu GERÇEKLEŞTİ

Mert Yılmaz

Daimi Üye
Adı
Mert Yılmaz
Kan Grubu
A Rh Pozitif
abim yine karsilasiriz gebze 1 saatlik yol :)
10 kasimda da gorusucez nasilsa :) guzel insan yelegine goz koydum belediyeye girmeyi dusunuyorumda :) saka bir yana 3 haftadir balik tutamadim adam akilli gecen hafta arkadasim aldi kismet ama bu kadar acemi sansizligi olmaz 10 kasimdan sonraki haftalarda guzel bir mera da organizasyon yapilsa cok guzel olur degilmi ? hem iddia miz da olur yenilen karsi takimin forma ve sapkasiyla baliga gelicek varmisin mert abi ?

Sent from my iPhone using Tapatalk
Ben her türlü varım :).Hadi bakalım....:p

TekAdam

Daimi Üye
Gold Üye
Adı
Süleyman Vedal Kahramanoğlu
EN BÜYÜK ASKER BİZİM ASKER :D

Organizasyonumuz her zamanki neşeli havasında gerçekleşti. Katılan herkese teşekkürler. Güzel insanlarla geçirilmiş güzel bir gün olarak hatıralardaki yerini aldı.

Selahattin kardeşim güle güle git, güle güle gel inşallah. Dönüşünü de artık, bir turna organizasyonu ile kutlarız.

Selahattin kardeşim için düzenlenen ve güzel insanların birarada olduğu bu organizasyona katılamadım, bunun için üzgünüm. Güne renk katan tüm dostlarıma "Yüreğinize Sağlık" diyorum

Selo'can, sevgili kardeşim, şimdiden hayırlı teskereler dilerim. Güle güle git, güle güle gel, Allah'a emanet ;)

Ve, aramasın gözleriniz, O şimdi asker

Erdem Koral

Daimi Üye
Adı
Erdem Koral AKKAYA
Katılan herkesin eline emeğine yüreğine sağlık çok güzel bir uğurlama oldu kardeşime benim. inşallah Selocan da mutlu olmuştur.En büyük asker bizim asker videosunu ve resimleride ekleyeceğim birazdan :)

Seni seviyoruz kardeşim hep yanındayız sağlıkla , ağız tadıyla git gel ordada seni çok seveceklerine eminim. Zaten sürekli konuşacağız :)

caberia

Daimi Üye
Adı
Mustafa ÖZCAN
Alex süperdi bence bayat yem taze yem arasında nerede duracağını bilen sevgi dolu.......tabi sevgi dolarken kemik ve ilik çok önemli ayırt ediyor.Tavuk kemiklerini ayrı ekmeği ayrı yere gömebilen bu günün tek kazananı Alexxxxxxxxx.Bekle dediğinde tek bekleyen süper hayvanat......
sen onu birde kalkan avında ferma yaptığında görmen lazım mert abi :D fena iz sürüyo

lost_zombie

Daimi Üye
Adı
Nejat BİLECEN
Kan Grubu
A Rh Negatif
Selo inşaallah hayırlısıyla gider hayırlısıyla gelirsin, Allaha emanet ol.

caberia

Daimi Üye
Adı
Mustafa ÖZCAN
Bi iki hareket çekti ama kalkan ferması olduğunu anlayamamıştım ben :D:D :harika:
Desene gitti canım kalkanlar.
valla abi bak bir dahaki sefere aklında olsun böyle suyun içine girip su içip çıktığı yerden atıcan oltayı fermayı öyle veriyo :D