Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geleneksel 3.Turna Avı Organizasyonu 06 Mayıs 2012 Mollaköy-Sakarya Gerçekleşti.

Mert Özer

Aktif Üye
Adı
MERT ÖZER
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Tekrardan bi Mollaköy Organizasyonu Olsa Çok güzel Olur Bence Celal abi Bu sefer Turna senindir :)

exelans4343

Yeni Üye
Adı
ergun uzunlar
walla balık bahane mantar yüzdürmek mangal kokoreç harika Öncelikle serkan kardeşimin karnımızı doyurmasıydı güne damgasını vuran olay bu! (yoksa balık tutup doyalım deseydik aç kalmışdık:)Hamdi beye t-shırtlerimizi yollamasını bekliyor katılan tüm arkadaşlara tşk etmeyi bir borç bilirim.

caretta

Üye
Adı
BARBAROS
Arkadaşlar, Mollaköyde rahatsızlanmamdan dolayı ben hızımı alamadım. :confused: Terkos organizasyonu öncesi keşife çıkıyorum, kurtlarını dökemeyen varsa görüşelim. :D

volkanaksoy

Yeni Üye
Adı
Hasan Volkan Aksoy
ARKADAŞLAR BÖYLE ORGANİZASYONLARDA TUTULAN BALIKLARIN BOYUTLARI BANA BAYAAA KÜÇÜK GELDİ... NE OLUR YAKALADIĞINIZ BALIKLARIN BOYUTLARI EN AZ 45 CM OLSUN...

Mert Özer

Aktif Üye
Adı
MERT ÖZER
Kan Grubu
A Rh Pozitif
ARKADAŞLAR BÖYLE ORGANİZASYONLARDA TUTULAN BALIKLARIN BOYUTLARI BANA BAYAAA KÜÇÜK GELDİ... NE OLUR YAKALADIĞINIZ BALIKLARIN BOYUTLARI EN AZ 45 CM OLSUN...

Maşallah iyi bir av olmuş avlarınızın devamını dilerim Afiyet olsun

Tolga

Daimi Üye
Adı
Tolga Özgür
Böyle organizasyonlarda yakalanan boyutu küçük balıklar zaten suya geri iade ediliyor Volkan :)

Sizin avınız da çok güzelmiş. Tebrik ederim.

Mert Yılmaz

Daimi Üye
Adı
Mert Yılmaz
Kan Grubu
A Rh Pozitif

Tolga arkadaşımın da yazdığı gibi balıklar suya iade ediliyor.Büyük balık geldide biz mi git dedik ayrıca:D