Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Hırçın Barakuda, Yakışıklı Palamut, Sivrice nin Mercanları ve güzel bir melanur.

Adı
Orhan Küçükbiçmen
Tebrikler Orhan abi.Bu sefer çeşidi bol bir av yapmışsınız.Kısmetiniz daim olsun.:)
Tebrikler sevgili Erdal kardeşim, denizi seviyoruz, danizi çok iyi tanıyoruz, balıkları berelerde yakalayacağımızı çok iyi biliyoruz, birde çok şansımız var,
sizlere de güzel avlar dileriz, hoşçakalın.:):):)

Adı
Orhan Küçükbiçmen
Maşallah beşi bir yerde gibi olmuş. Tebrik ederim.
Buarada dostluğunuz daim olsun,herkese sizin gibi emeklilik nasip olsun..
Sevgili Birol kardeşim, sizlere de nasip olsun, bu günlerde mercanlar çok güzel av veriyor, Sivrice'miz de bu konuda çok bereketlidir sen bilirsin, sevgiler, hoşçakal.:):):)

Adı
Orhan Küçükbiçmen
yine keyifli ve bol çeşitli bir av günü olmuş ,kutlarım Orhan abi......
Çok teşekkürler sevgili Bülent kardeşim, işte bizim hayatımız denizde balık tutarak geçiyor, insanın emekliliğini balık tutarak geçirmesinden ve güzel dostları ile hep beraber sevgi ve saygı içersibde olması ne kadar güzel, inşallah gün gelir sizlerde emekliliğinizi balık tutarak geçirirsiniz, sevgiler, hoşçakalın.:):):)

Denizpaşa

Üye
Adı
Deniz PAŞA
Ellerine sağlık Orhan ağabey

Adı
Orhan Küçükbiçmen
Tebrikler Orhan abi, maşallah Sivrice hakikaten akvaryum gibi :)
Sevgili Volkan kardeşim, çok haklısın burada yaşamak bence bir ayrıcalık,
Denizi güzel, balıkları güzel, doğası güzel, insanları güzel, daha ne olsun eğer burada da ben mutlu olamıyorsam......!
Hayatımın en güzel seçimini 14 sene evvel yapmışım ve burada çok güzel bizler gibi emekli dostlarımızla beraber hep birlikte çok güzel günler geçiriyoruz, sevgiler sizleri tekrar bekliyoruz, hoşçakalın.:):):)

Adı
Orhan Küçükbiçmen
Tebrik ederim. Umarım her avınız böyle bereketli olur ve bizde böylesine güzel yazılmış raporları okurken kısada olsa bu zevki bir nebze yaşama şansını elde etmiş oluruz. Bu arada bende emekli olunca nerede yaşayacağıma kesinlikle karar verdim :):)

Çok teşekkürler sevgili kardeşim, sizlerle beraber yapmış olduğumuz balık avlarını paylaşmak, sevincimize ve heyecanımıza ortak olmanız beni çok mutlu ediyor, allah bu güzel beraberliğimizi bozmasın, sevgiler, hoşçakal.:):):)

Adı
Orhan Küçükbiçmen
çok güzel baliklar orhan baba eline sağlık
Çok teşekkürler sevgili mehmet kardeşim, güzel bir av oldu değişik balıklar gelmesi de çok güzel demekki meralarımızda bu balıklardan var, mera dedimde aklıma geldi bunu önemli bir bilgi için söylemek istiyorum, ben hergün balığa çıkarım denizden balıksız döndüğüm çok nadirdir, hava sertleşmiştir, denizin dip akıntıları artmıştır, arada olabilir, ama denize çıktığım zaman mutlaka balıkla dönerim, bunun püf noktası uzun senelerden beri sadece burada Sivrice mevkilinde balık avların artık buralarını denizin mercan taşlarından tutta uskumru kolyoz meralarına, sinaritlerin bulunduğu sğlıklardan toriklerin, barakudaların, palamutların nerelerde kaç metrelerde bulunduklarını çokk iyi bilirim, balığı yemek için tutarım azda olsa onunla çok mutlu olurum, oltanın haricinde hiç bir başka av malzemesi ve yasal olmayan hiç bir avı yapmam,
iki istavrit üç mercan beni mutlu eder onları sizlerle paylaşırım, üstad falanda değilim, ben emekliliğinde balık avlarını geliştiren ve bu konuda birazda allah tarafında becerisi olan, boş vekitlerini teknesi ile balık tutarak geçiren sizler gibi gayet normal bir vadandaşım, yalan söylememeye özen gösteririm, yalan söyleyeni hiç sevmem hatta nefret ederim, yalanı söleyen bugün kendisini yüceltmek için söyler ama yarında beni küçültmek için söyleyecektir.
Bu sabah sohbeti seninle oldu, sana da güzel balık avları dilerim, sevgiler, hoşçakal.:):):)