Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

İstanbul'da Geleneksel Balıkçılık ve Avlanma Teknikleri Söyleşisi

helaldılı

Daimi Üye
Adı
adem demirtaş
Kan Grubu
O Rh Negatif
Hahhaa :D
Sen gel,yengeyi ikna edersin,bizim buluşmamız sohbet tadında çok güzel geçer bilirsin,bu arada yenge yanlışmı anladı ne,bara gideceğiz demedik,barlar sokağı var oralarda güzel mütevazi mekanlar var (bar değil)orada iki kadeh parlatırız belki :)
Tabiki parlatırız latife yapmıştım.Görüşmek üzere

kIRIK OLTA

Aktif Üye
Bugün de güzel bir ön hazırlık oldu sohbete 2 saat nasıl geçti anlamadım bile :) Akşam iyi ki uğramışım, Nasuh Bey ve ince çizgi çalışanlarına çok çok teşekkürler. Cumartesi gelemeyeceğim muhtemelen ama kaçmaz bir olay, ilgili arkadaşlara buradan duyurulur.

Erdem Koral

Daimi Üye
Adı
Erdem Koral AKKAYA
Bende bir aksilik olmasa bu Güzel ve Anlamlı buluşmada orda olmaya çalışacağım :)

hunter

Daimi Üye
Gold Üye
Adı
Mustafa
İş seyehatim nedeniyle yarından itibaren şehir dışında olacağımdan aranızda olamayacağım,bir başka buluşmada Dost'larla görüşmek üzere.

oktay16

Daimi Üye
Gold Üye
Adı
Oktay GEZEK
İnce çizgi firmasına bu güzel org. dolayı tebrik ediyorum, Fırsat ve imkanlar dahilinde orda bulunmak mümkün değil ama online yayın bekliyoruz, hamdi abim, adminim, :)

Mert Yılmaz

Daimi Üye
Adı
Mert Yılmaz
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Taşınıyorum malesef katılamayacağım.Bol sohbetli ve verimli bir gün yaşarsınız umarım.