Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

İzmirli amatör LRF avcıları klubü

Cagrierden

Üye
Adı
Çağrı Erden
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Merhaba sizin de fikrinizi alicak sekilde bir whatsapp gurubu kurmamiz gerekir mi sizce?

Pendeza

Üye
Adı
Emrah Haberdar
Kan Grubu
AB Rh Pozitif
Kuralım bence . Boşuna forumu meşgul etmemiş oluruz

erphan

Aktif Üye
Adı
Erhan
Kan Grubu
O Rh Pozitif
whatsaap grubu oluşturmak isteyen arkadaşlar, özelden yazışır ve tel. numaralarını ordan paylaşırsa daha sağlıklı olur diye düşünüyorum. ben bu konuyu, İzmir'de yaşayan amatör balık sevdalıları için bir tanışma ve buluşma platformu olsun diye açtım ve fakat maalesef sıklıkla balık avına çıkamıyorum. yalnız 25 şubat cumartesi, bir aksilik olmazsa Barbaros kardeşimle beraber Aliağa'daki yarışmanın etkinliklerine katılacağız. öğlen 1 gibi orda olacağız. hava şartları iyi olursa Barbaros yarışmaya katılacak inş. orada görüşüp tanışabiliriz...

Cagrierden

Üye
Adı
Çağrı Erden
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Abi forumu beraber yaptigimiz avlarin hikayelerini anlatirken mesgul tutmak bence daha mantikli :)

Pendeza

Üye
Adı
Emrah Haberdar
Kan Grubu
AB Rh Pozitif
İsterseniz ben kurayım?? WhatsApp grubuna katılmak isteyenler ve İzmir'de yaşayan arkadaşlar, bana özel mesajla numaralarını bildirmeleri yeterli

Cagrierden

Üye
Adı
Çağrı Erden
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Erhan abi kesinlikle haklisin tum izmirde yasiyanlar gelenler burdan yola cikarak bize katilabilir ve mukemmel olur bu konuyu her zaman sicak tutarak yapabiliriz mesela suan bizim sen yazmasan Barbaros abi ile gidicegimizden haberimiz olmuyacakti hem whatsapp hemde burdan yazarak hatta bir planimiz toplu organizasyonumuz olursa yeni bir konu acarakta tum forum ahalisini haberdar edebiliriz diye dusunuyorum Ben

Pendeza

Üye
Adı
Emrah Haberdar
Kan Grubu
AB Rh Pozitif
Arkadaşlar bir whatsapp grubu kurdum. Katılmak isteyenler özel mesaj ile numaralarımı gönderebilirler

erphan

Aktif Üye
Adı
Erhan
Kan Grubu
O Rh Pozitif
buarada, yarışmada canlı yem kullanımayacak, sadece sahte balık, silikon vb. kullanılacakmış. ki bence de olması gereken bu. yarışma katılım kontenjanı dolmuş! yalnız, öğlen başlayacak etkinliklerde; at çek ve balık avcılığıyla ilgili, öğretici ve bilgilendirici sohbetler ve tanıtımlar olacakmış. naçizane, haberdar etmek istedim ...

Cagrierden

Üye
Adı
Çağrı Erden
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Erhan abi tekrar yine haklisin bunun bilincinde olan insanlariz zaten imkani olan olmayini alir gelir o ogretici bilgilendiren seylerden yararlanabilir diye dusunuyorum ben maksat tanismak etmek sohbet haberdar ettigin icinde cok tesekkurler :)

Cagrierden

Üye
Adı
Çağrı Erden
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Pandeza abimiz gurubu kurmus bulunmakta isteyenler gonderebilir numaralarini:)