Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

JIGGING KAMERASI 100 metre

Adı
Hızır Şeref Gültekin
Kan Grubu
O Rh Pozitif
İsmail abi gözlemlediğim kadarıyla şunları değişebilir
Mesela aerodinamiği daha çok düşünülebilir akintiyla mücadelesinde ağırlığı düşürür akıntı samandıra si göz önüne alınabilir birde o kadar led yerine mercek eklenmiş q5 led daha estetik ve yer tutmayan haline gelir buda kamera 'nin çapını düşürür akintiyla mücadelesinde yine yardımcı olacağını düşünüyorum şimdi telefon dan bu kadar görebiliyorum akşam daha iyi inceleyebilirim
Ellerinizle sağlık yurdum da girişim görmek beni çok mutlu ediyor

nickname

Üye
Arkadas çok teşekkür ederim. Gerçekten çok uğraştım. İhtiyaç olan bir ürünü ekonomik yapayım diye çok çalıştım. Güzel bir ürün ortaya çıktı. 100 metre derinliğe bakmak için bir düğmeye basmak yeterli. :) ortalıkta akü yok, kablolar yok, karışıklık yok, cihazı kurmak gerekmiyor. Düğmeye basıyorsun görüntü ekranda. Umarım ihtiyacı olanlar bu ürünü tercih ederler. Teşekkürler.
Akü yoksa enerjiyi nereden alıyorsunuz ? Kablolar yoksa ledler nasıl yanıyor ve görüntü nasıl aktarılıyor ? Açıklayabilirsen memnun olurum

Mimaras

Üye
İsmail abi gözlemlediğim kadarıyla şunları değişebilir
Mesela aerodinamiği daha çok düşünülebilir akintiyla mücadelesinde ağırlığı düşürür akıntı samandıra si göz önüne alınabilir birde o kadar led yerine mercek eklenmiş q5 led daha estetik ve yer tutmayan haline gelir buda kamera 'nin çapını düşürür akintiyla mücadelesinde yine yardımcı olacağını düşünüyorum şimdi telefon dan bu kadar görebiliyorum akşam daha iyi inceleyebilirim
Ellerinizle sağlık yurdum da girişim görmek beni çok mutlu ediyor
Hidrodinamik demek istediniz sanırm :)

Adı
Hızır Şeref Gültekin
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Evet hidro dinamik demek istedim :) umarım diğer yazdıklarımı da bi fikir jimnastiği yaparız :)

Adı
HAMİT TOYLAN
Cok iyi urun ortaya cikarmissiniz elinize emeginize saglik acaba goruntu kalitesi ne boyutta kac pixel'e sahip belki ogrenmek isteyenler icin soruyorum tekrardan calismalariniz icin tebrikler...

haylasx

Aktif Üye
Adı
tolga
Kan Grubu
A Rh Pozitif
valla ben teknik detaydan cok anlamam işe yarar veya geliştirilmesi gerekebilir onuda bilmem tek bildiğim bu tip aletlerin bizim insanımız tarafından emek harcanarak yapılması gönülden tebrik ederim

harbyteam

Daimi Üye
Adı
ahmet
Kan Grubu
A Rh Negatif
örnek görüntü olursa çok güzel olur bence..

Seddülbahir

Aktif Üye
Adı
Serdar Altınbilek
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Bu konuda bir gelişme var mı acaba?
Kullanan kişilerin tecrübelerini duymak ve/veya cihazdan bir kaç görüntü izlemek hiç fena olmazdı..