Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Karagöz avı Baba 2.170 kg

popeye1907

Aktif Üye
Adı
Gökhan Yazıcıtunç
Tebrik ederim çok güzel anlatmışsın, eline emeğine sağlık.

night fisher

Daimi Üye
Adı
fatih h
Evren boy limitini iki kiloluğa çıkardın,aşşağısı kurtarmıyor son zamanlarda:harika:
MAŞALLAH kardeşim,devamını beklerim:)

zait41

Yeni Üye
Adı
Zait ADAR
tebrik ederim evren gerçekten senin raporlarını okudukça eski günlerim aklıma geliyor okadar mücadele edişine imreniyorum balığın tepesine pinmesini iyi beceriyorsun seni canı gönülden kutluyorum ve avlarının devamını diliyorum

ŞİMAL YILDIZI

Aktif Üye
Adı
İsa Sivri
Tebrikler Evren bey, gerçekten harika bir karagöz, şiirsel anlatımınızlada tadına doyulmaz bir rapor olmuş, sanki balığı sizinle birlikte bende çekmiş gibi oldum.

Evren Tamer

Daimi Üye
Gold Üye
Adı
Evren Tamer
Tebrik ederim çok güzel anlatmışsın, eline emeğine sağlık.
Evren boy limitini iki kiloluğa çıkardın,aşşağısı kurtarmıyor son zamanlarda:harika:
MAŞALLAH kardeşim,devamını beklerim:)
tebrik ederim evren gerçekten senin raporlarını okudukça eski günlerim aklıma geliyor okadar mücadele edişine imreniyorum balığın tepesine pinmesini iyi beceriyorsun seni canı gönülden kutluyorum ve avlarının devamını diliyorum
Tebrikler Evren bey, gerçekten harika bir karagöz, şiirsel anlatımınızlada tadına doyulmaz bir rapor olmuş, sanki balığı sizinle birlikte bende çekmiş gibi oldum.

Abiler Ve Dostlarım sizlere ayrı ayrı yine çok teşekkür ediyorum.Raporlarımı beğenmeniz güzel iltifatlarınız için bende size canı gönülden çok teşekkür ediyorum sağolun.

İnşallah sizlerede böylesine büyük ve güzel avlar diliyorum.sağlıcakla.saygılarımla

agartan

Moderatör
Yönetici
Adı
Şeref
Tebrikler Tamer,
Karagöz harbiden de babaymış.

XinGanG

Yeni Üye
Tek kelime ile UUUUUUUUUUU :) maşallah :D