Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Karaköy İskeleye Dikkat

γavuz

Daimi Üye
Adı
yavuz
slmlar arkadaşlar.. bu konuyu sırf yeni başlıyanlar vede merada daha önce av yapmamış veya bilgisi olmıyanlar için yazıyorum.. Bugün karaköydeydim pek işim yoktu av yapıyorduk zaman ilerledi balık kesti falan filen derken öğleden sonra 3 sularında başıma bir olay geldi.. her zaman insanlara söylerim vede uyarırım fazla yaklaşmayın uc taraf kayıyor aman dikkat denize düşersiniz diye ikaz ederim.. ama gelin görünki bugün bu olay benim başıma geldi ufak bir sıkıntı yaşadık kamışla alakalı bir anda alim derken kamışı ayagım kayıp denize uçtuk yüzme filen biliyoz çok şükür o konuda sıkıntı yok verilmiş sadakamız varmışki başımızı filen vurmadık betona nese çektiler yukarı allah razı olsun dostlardanda kısacası diyeceğim şuki..
MeRADA AVLANAN ARKADAŞLAR..ÖZELLİKLE MERAYI BİLMİYENLER LÜTFEN FAZLA YANAŞMAYIN KIYIYA SANKİ YAĞ DÖKÜLMÜŞ GİBİ AYAKDA DURULMUYOR

Ogiveogi

Daimi Üye
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Geçmiş olsun yavuz abi neyseki başını felan vurmamışsın ALLAH korusun

Son düzenleme:

valeciraptor

Yeni Üye
Adı
ali sert
Kan Grubu
B Rh Pozitif
yavuz çok geçmiş olsun. evet dediğin gibi iskele kıyısı yosunlu sanki buz gibi kayıyor.

avsen

Daimi Üye
Adı
tunay özkan
Kan Grubu
O Rh Negatif
Büyük geçmiş olsun dediğin gibi verilmiş sadakan varmış.(Hastalarınızı sadakayla tedavi edin. Sadaka, her hastalığı ve belayı defeder.) Rabbim bol sadaka verenlerden eylesin..

kargaci

Aktif Üye
Adı
özgür çakır
geçmiş olsun arkadaşım

trkc

Daimi Üye
Kan Grubu
A Rh Negatif
Geçmiş olsun. Ava giderken Ayet-el Kürsi ve Fatiha okurum. Bir de Nas, Felak.
Özellikle derede avlanırken son derece kritik noktalarda düşmekten son anda kurtulduğum olmuştur. Fotoğraftaki yere halat yardımıyla iniyorum genelde. Elim dolu olmasa halatsız da inerim. Yol kenarından su seviyesine olan mesafe rahat 3 kat yüksekliğinde ve dimdik. Bir kere düşme tehlikesi atlattım. Düşerken son anda bir dala tutunabildim de kurtuldum. Aman dikkat. Tedbirimizi alalım. Takdir zaten Allah'ın..

image.jpeg

cemiltonguç

Daimi Üye
Adı
cemil
Kan Grubu
A Rh Negatif
Geçmiş olsun Yavuz..Allah beterinden saklasın..

demdem

Aktif Üye
Yavuz çok geçmiş olsun