Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Karaköy İskeleye Dikkat

S

strangolos

Misafir
isinizi dualara filan birakmadan dikkatli olursaniz sorun cikmaz.Oyle seyler yazilmiski hacca gidip baliga cikmamiz gerektigini hissettim forum beni korkutuyor.

Mesut1903

Daimi Üye
Adı
Mesut orak
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Çok geçmiş olsun Rabbim kazadan beladan korusun.

serkankyn

Aktif Üye
Adı
serkan
Kan Grubu
AB Rh Pozitif
çok geçmiş olsun

coner

Daimi Üye
Adı
Eşref
Kan Grubu
O Rh Negatif
slmlar arkadaşlar.. bu konuyu sırf yeni başlıyanlar vede merada daha önce av yapmamış veya bilgisi olmıyanlar için yazıyorum.. Bugün karaköydeydim pek işim yoktu av yapıyorduk zaman ilerledi balık kesti falan filen derken öğleden sonra 3 sularında başıma bir olay geldi.. her zaman insanlara söylerim vede uyarırım fazla yaklaşmayın uc taraf kayıyor aman dikkat denize düşersiniz diye ikaz ederim.. ama gelin görünki bugün bu olay benim başıma geldi ufak bir sıkıntı yaşadık kamışla alakalı bir anda alim derken kamışı ayagım kayıp denize uçtuk yüzme filen biliyoz çok şükür o konuda sıkıntı yok verilmiş sadakamız varmışki başımızı filen vurmadık betona nese çektiler yukarı allah razı olsun dostlardanda kısacası diyeceğim şuki..
MeRADA AVLANAN ARKADAŞLAR..ÖZELLİKLE MERAYI BİLMİYENLER LÜTFEN FAZLA YANAŞMAYIN KIYIYA SANKİ YAĞ DÖKÜLMÜŞ GİBİ AYAKDA DURULMUYOR
Yavuz büyük geçmiş olsun Allah korumuş.Nedir bu başımızdakiler böyle ,ben tekneden düştüm,sonra ayak bileğim
kırıldı,Şimdi sen denize düştün tekrar geçmiş olsun kardeşim.

YEKTA

Daimi Üye
Adı
YEKTA
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Geçmiş olsun

SEMSS

Aktif Üye
Adı
Bülent
Kan Grubu
O Rh Pozitif
çok geçmiş olsun Yavuz Allah beterinden korusun.
uyarın için ise ayrıca teşekkürler dediğin gibi bilmeyen arkadaşlarımıza uyarı oldu