Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

levrek mi :) dost mu :) iki dost bir levrek mi :)

Adı
Hızır Şeref Gültekin
Kan Grubu
O Rh Pozitif
bu gün güzel geçen günlerimden daha bir iyisini daha yaşamış bulundum :)
sitemizin güzel üyelerinden daha önce hiç yüz yüze görüşmediğimiz ancak sıcak muhabbetimizi başlatan forumumuzdan tanıyorduk birbirimizi kah özel mesaj kah telefon benim için az ter atmamıştır istoçlarda çok arayan az bulan kıtla kanaat etmeyen birisiyim :) benim kahrımı çeken tüm abilerime selam ederim :D çoğu adının bilinmesini istemez işte bu kadar cömert ve alçak gönüllüdür bu güzel insanlar
dün mesajlaştık bu gün öğlende geleceğini söyledi akşam işi asıp arkadaşım ile bir av güncesi geçirmeliydim telefonlaştık kendisi ilçe merkezinde beni beklediğini söyleyince çok sevindim :D kendisi bu sözleri yazmış olduğumu görse istemez di yaa böyle anlatılmayı :) neyse görene kadar iş işten geçer gelen arkadaşımız ryetik ramazan abi idi ilk defa görsel olarak merhabalaşıyorduk gayet güzel sohbetin içilen ayranın peşi sıra çayın muhlamanın ardından :D saatin nasıl akşam üzeri olduğunu anlamadık :D ilçemizi küçük bir turdan sonra avlağa vardık
güzel abim hayalindeki takıma ulaşmış bunu yaparkende bir çok arkadaşımıza sıcak fırsatlar bölümünün adının neden bu olduğunu hatırlattığı için ayrıca teşekkür ederim :harika:
kendisine istediği takımı almış gerçekten çokta sevimli bir takım ile avlanıyordu doğrusu stella speed mastere ne kadarda yakışmış :)
ava başladık ilk saatlerde güzel bir takip ve su üstü aksiyon izledik ama nafile amacımıza ulaşamadık ekstra heyecanlar hariç :D tam akşam üzeri bir güzel abim daha telden aradı :D hal hatır sormaya arayınca ona da sevindik :) meramı paylaştığım iki arkadaş daha geldi güzel sohbet başladı aramızda münankaşalar fikirler havalarda uçuşuyordu şu neden li yok bu nedenle yok gibi tavuk yumurta muhabbeti döndü hafif :D sohbeti koyulaştırmış iken kefaller: gelin gelin levrekler burda altımızda ' diye bizi çağırdı bizde davete icabet ettik iyi bir adet balığı kandırmayı başardım ancak ramazan abi yemini taktırdı :( tam balığın bastığı sırada yemi kurtarmak için seferber olduk :D neticede yem gitti :) balık sürgünü de bitti bayağı süre tekrar dönmediler bizde kalktık yolcu yoluna gerek dedik o mutlu yolunda ben mutlu evimde bir daha görüşmek dileği ile ayrıldık daha güzelleri siz sevgili arkadaşlarımızın olsun rast gele

Ekli dosyalar

ryetik

Daimi Üye
Adı
Ramazan Yetik
Yeni takımdan o güzel kalama sesini duyamadık ama uzun zamandır böyle keyifli bir at çek avı yapmamistim.
Daha önce yüzyüze hiç sohbet etmemiş olmamamiza rağmen yıllardır birbirimizi tanıyormuş gibi yapılan sohbetler ve dostlugun herşeye değdi.
Allah izin verirse bir ay sonra yine yanındayım belki bu sefer benim makinada cırlar :D

Okyanusca

Aktif Üye
Adı
Huseyin Alp Arslan
Sevgili Hizir ve Ramazan,

Buyuk muhabbet ve dostlukla gecen avinizi tebrik ediyorum.Levrek cok guzel.Sahteler de...Bu balikcilik Karadeniz sahillerinde mi yapildi?

Dahasina rast gelsin...:harika:

omer

Yeni Üye
Tebrikler Çok Güzel Bir Av Günü, Dostluğunuzun Baki kalması Dileğiyle Rastgelsin..

BİROL

Daimi Üye
Adı
Birol
Hizir,
Ramazan'i misafir avlagina mi goturdun.
Adami eli bos gondermissin .
Ceza olarak tutulan pasayi ona vermeliydin,
Olmadi bana kargola :D

Adı
Hızır Şeref Gültekin
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Yeni takımdan o güzel kalama sesini duyamadık ama uzun zamandır böyle keyifli bir at çek avı yapmamistim.
Daha önce yüzyüze hiç sohbet etmemiş olmamamiza rağmen yıllardır birbirimizi tanıyormuş gibi yapılan sohbetler ve dostlugun herşeye değdi.
Allah izin verirse bir ay sonra yine yanındayım belki bu sefer benim makinada cırlar :D
abi ALLAH ömür sağlık verirse kalama sesi daha çooook duyarız inşallah mesele hiç değil sen geleceğin güne haber et yeter :) senin gibi bir dostu asla kaybetmek istemem :D allah gönlümüzü çizgimizi bozmasın :D

Adı
Hızır Şeref Gültekin
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Sevgili Hizir ve Ramazan,

Buyuk muhabbet ve dostlukla gecen avinizi tebrik ediyorum.Levrek cok guzel.Sahteler de...Bu balikcilik Karadeniz sahillerinde mi yapildi?

Dahasina rast gelsin...:harika:
teşekkür ederim hüseyin abi :) aslında yazılacak çokkk daha güzel bir sohbet vardı ama uykusuzluktan yorgun düşen gözlerim tadını ancak bu kadar yansıtabildi evet abi bu av günü doğu karadeniz sahillerinde muhabbetin içinde yapıldı :D

Adı
Hızır Şeref Gültekin
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Hizir,
Ramazan'i misafir avlagina mi goturdun.
Adami eli bos gondermissin .
Ceza olarak tutulan pasayi ona vermeliydin,
Olmadi bana kargola :D
abi evet öyle yaptım :D eli boş dönmesinin sebebini oda bende çok iyi biliyoruz :D cezayı fatura ettim ancak onuda kabul etmedi :) daha ağır fatura kesecek anlaşılan :D kargo işine gelince artık balık buzlukta abi :D

mahmutignak

Daimi Üye
Adı
mahmut ignak
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Güzel bir av günü geçirmişiniz.Bereketli avlarınızın devamını dilerim.Ellerinize sağlık.Afiyet olsun