Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

LRF (Light Rock Fishing) disiplini ile yapılan av raporları

enginson

Daimi Üye
Adı
Engin ÖLÇER
Ben fırsat buldukça gidiyorum valla bir şey olduğu yok ama yeni kamış ve makineye alışıyorum vs iyi oluyor yani.
Biraz daha sular ısınsın inşallah başlar. gerçi millet şimdiden kreçe katliyamına başlamış ama. pisi balığı yakalayan duydum geçenlerde boğaz hattında.

KayaBalığıKaya

Daimi Üye
Adı
Uluç
lrf tekniği ile her şeyi yakalama şansı var. Güzel tarafı o da yamyamların elinde de çok tehlikeli bir silaha dönüşebilir. Meralarda talim var ona bu söylemeye ne gerek var... :D

erphan

Aktif Üye
Adı
Erhan
Kan Grubu
O Rh Pozitif
arkadaşlar, usami popper 3 gr. kullandınız mı? gündüz için hangi rengini tavsiye edersiniz? 25 tl ye buldum biyerde. hiç popper ım yok. bi tane alayim diyorum. duo poco poco lar bütçemi aşıyor :(

USAMI SNOOPY 40F POPPER 3.1 G

linkte görünenlerin, 561 ve 603 nolu renklerinden var alacağım yerde. kırmızı beyaz olan glow özellikteymiş. ya da bu fiyata 2 sinide mi alsam ki? yorum öneri ve tavsiyelerinizi bekliyorum. şimdiden teşekkürler :)

Son düzenleme:

erphan

Aktif Üye
Adı
Erhan
Kan Grubu
O Rh Pozitif
genelde gündüz avlanacağım ama olurya özellikle akşam güneş batarken ve sonrasında da avlanırsam kırmızı beyaz daha mı avcı olur acaba? bide fiyatı gerçekten iyi :)

kerem03

Aktif Üye
Adı
KEREM ÇETİNKAYA
Kan Grubu
A Rh Negatif
ben aldım da kullanamadım bi türlü, pek de şans vermedim aslında.ama atış erimi güzel , beklentimin üzerinde gidiyor.

matu

Daimi Üye
Adı
Buğra Batuhan yücesan
Kan Grubu
A Rh Negatif
arkadaşlar bana lrf ıcın orgu mısına tercıhım kendo olur mesela uygun yolu ıp lazım fakar hıc bıryerde bulamıyorum goren duyna yada başka bır alternatıfı olan varmıdır.mono cok ucuyor ve dolanıyor sıkıntı ve esnemesı cabası.