Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

misilleme :)

agartan

Moderatör
Yönetici
Adı
Şeref
Tebrikler Hızır,
Bir final maçı heyecanında anlatmışsın avını.
Okurken heyecanlanmamak elde değildi.

Ortada bu kadar kendini gösteren balık varken, sen alırken yandakilerin alamaması ise birçok olası hatayı veya eksikliği gösteriyor bencede..
Bana göre bunların en başında da insanların kendilerini güncellememeleri..

Sen son tuttuğun balıkla beraber günlük 5 kglık limiti aştığın için ne yasallık konusunda ne de vicdan konusunda bir sıkıntı yok. Ancal ilk 3 balık 5 kg olduğu halde son balığı alsaydın sirkülre uymamış olurdu.

Su üstü olarak ne kullanıyorsun?

Her zaman rastgelsin.

Adı
Hızır Şeref Gültekin
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Tebrikler Hızır,
Bir final maçı heyecanında anlatmışsın avını.
Okurken heyecanlanmamak elde değildi.

Ortada bu kadar kendini gösteren balık varken, sen alırken yandakilerin alamaması ise birçok olası hatayı veya eksikliği gösteriyor bencede..
Bana göre bunların en başında da insanların kendilerini güncellememeleri..

Sen son tuttuğun balıkla beraber günlük 5 kglık limiti aştığın için ne yasallık konusunda ne de vicdan konusunda bir sıkıntı yok. Ancal ilk 3 balık 5 kg olduğu halde son balığı alsaydın sirkülre uymamış olurdu.

Su üstü olarak ne kullanıyorsun?

Her zaman rastgelsin.
yıllardır su üstüler edindim denedim bi kenara bıraktım şeref abi son zamanlarda denerken zevk almaya başladım yanlız kombinasyonu değiştirince iş de değişti balıkları alan su üstü rover 98 sarı aynalı kırmızı kafa kodunu bilmiyorum ilk balıkta dalarlı garantör yemime geldi :D

Adı
Hızır Şeref Gültekin
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Sevgili Hızır güzel avının sunumuda çok güzel olmuş.Ellerine sağlık.Su üstü sahteler ile balık avlamak bana göre levrek avcılığının en keyifli usullerinden biri.Bu keyfi doyasıya yaşadığın için sevindim.Su üstü sahtelerden bizim senelerdir kullandığımız ve çok iyi randıman aldığımız,her hava şartında kullanımı ve avcılığı çok rahat olan cam rapalalarıda denemeni tavsiye ederim.Selam ve sevgiler.
burak abi teşekkür ederim senelerdir sizin gibi abileri takip edip cam rapalalar edindim hatta olmadı bunu dene diye sağolsun güzel kalpli bi abim her renk her kafa tipinde yemler gönderdi ama marifet bende demek ki ki bugüne kadar hiç muvaffak olamadım su üstü ile avlanmak kalbe zarar :)

ahmetozdemir16

Aktif Üye
Adı
Ahmet Özdemir
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Tek kelimeyle harika ... bravo:harika::harika::harika:

Bahadır Sarıca

Daimi Üye
Adı
Bahadır Sarıca
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Tebrikler sevgili Hızır.
Pek keyifli geçirdiğin herhalinden belli oluyor.
Herdaim keyifli avlara.
Sevgi ve selamlarımla...

ambrosia

Daimi Üye
Muhteşem...hemde 4 çekerli olmuş. Süpersin Hızır..

malkoc

Aktif Üye
Adı
irfan
tebrikler guzel av olmus senden bir ricam var levrek icin takim duzmeyi dusunuyorum bu konuda bana yardimci olabilirmisin .

Okyanusca

Aktif Üye
Adı
Huseyin Alp Arslan
Muhtesem av olmus Hizir,tebrik ederim.Beni burda kiskancliktan catlattin garibanlar ne yapsin.)))))))))))

Dahasina rast gelsin dostum...

Saglicakla kal...