Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

okuma distance surf pro 60

Konu, 'Makineler, Olta Makaraları Özellikleriyle Açıklamaları' kısmında lastsailor tarafından paylaşıldı.

1. lastsailor

lastsailor Yeni Üye

merhaba site yeni üye oldum, yaklaşık 10 yıldır amatörce kıyıdan balık avlamaya çalışırım.. yaklaşık 2-3 senedir pek ilgilenmiodum, şimdi yeni bi surf kamış aldım, pek araştırarak almadım ama bira işin ucuzuna kaçtım. lineaffe epx telecast 3.90m
    200gr max atar.

sormak istediğim 250 lirayı geçmeyecek bir surf makine arıyorum, okuma distance surf pro 60 hakkında biraz bilgi verebilirimisin.. yada başka bir makine öneriyormusunuz?

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. Erdem Koral

Erdem Koral Aktif Üye

Aramıza hoşgeldiniz.Keşke biraz araştırarak kamış seçimini yapsaydınız ağır kurşun kullacaksanız o kamışı önermiyorum.Makine'ye gelince ben tavsiye etmiyorum okuma distance'yi bogazda kullanırken agır kursunu hızlı sarsanda hakketen agır geliyor bu fiyatı biraz daha artırabilirsen http://www.baliksevdam.com/forum/shimanno-power-aero-xt-10000-ve-ultegra-xsa-satilik-5953.html

Bu ilandaki makineyi alabilirsin benı nazicane görüşüm hocam.

4. i.h.beyaz

i.h.beyaz Aktif Üye

2yıldır o makinayı kullanıyorum tek sıkıntısı atargen kapanıyor bence alma

5. lastsailor

lastsailor Yeni Üye

teşekkür ederim arkadaşlar.. tuzla civarında avlanıorum bu sıralar, max 50 gr atarım sanırım.. peki başka ne tavsiye ediosunuz makine olarak, linkdeki makine şuan için pahalıya gelio bana.. 6 ay sonra setleri oluşturmaya başlayınca pro seviyelere geçmeyi düşünüorum.. şimdilik pahalı benim için... başka ne alabilirim.?

6. muratbozk

muratbozk Aktif Üye

OKUMA RAW II 65 makineyi tavsiye ederim.Yeni sürümüde geldi aynı zamanda jig makinesidir. Çekeri, gücü fiyat performans bakımından çok iyidir...

7. lastsailor

lastsailor Yeni Üye

o makineye baktım, guzel makine.. keşke alabilsem.. ama dediğim gibi max 250 verebilcem.. başka tavsiyeleriniz var mı

8. lastsailor

lastsailor Yeni Üye

9. Mert Yılmaz

Mert Yılmaz Daimi Üye

Merhaba,
    Benim fikrim okuma distance surf pro 60 bu makinadan çok daha iyidir.Bir arkadaşımız yavaş sarıyor diyor.(Kendisi ile yeni tanıştık çok iyi bir arkadaşımız)Akıntılı bölgede avlanmak için ideal olmayabilir doğrudur.Ama bu makinanın amacı surfcasting'dir su üstü sahte çekmek için yapılmadığı aşikar.Bir arkadaşımızda atarken kapanıyor diyor.Bu konuda tamamen atış tekniği ile alakalı olabilir.Bu makinadan bende 2 adet var amacına uygun kullanıldığı taktirde hiç bir problem yaratmadığını biliyorum.Ben tamamen şans eseri 2.el olarak yarı fiyatına bulup aldım verdiğim paranın çok daha üstünde performans sergilediğine inanıyorum.Elimdeki yaklaşık 10 takım içinde surfcasting yaparken en severek kullandıklarımdan diyebilirim.Çok daha iyileri tabiki var ama bu tamamen bu işe ayıracağınız bütçe ile ilgili.

Selamlar..

10. lastsailor

lastsailor Yeni Üye

bugun cengiz balıkçılığa gittim . raw 65 önerdiler.. kafam karıştı iyice.. siz ne diyorsunuz?

11. Mert Yılmaz

Mert Yılmaz Daimi Üye

raw 65 bu makinenin bir üst modeli fakat sizin alım paketinize uymaz 300+Tl bir model ama kullanımla ilgili bir çok bilgi alabiliriz