Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

okuma distance surf pro 60

lastsailor

Yeni Üye
Adı
AKIN GÜÇLÜ
merhaba site yeni üye oldum, yaklaşık 10 yıldır amatörce kıyıdan balık avlamaya çalışırım.. yaklaşık 2-3 senedir pek ilgilenmiodum, şimdi yeni bi surf kamış aldım, pek araştırarak almadım ama bira işin ucuzuna kaçtım. lineaffe epx telecast 3.90m
200gr max atar.

sormak istediğim 250 lirayı geçmeyecek bir surf makine arıyorum, okuma distance surf pro 60 hakkında biraz bilgi verebilirimisin.. yada başka bir makine öneriyormusunuz?

Erdem Koral

Daimi Üye
Adı
Erdem Koral AKKAYA

i.h.beyaz

Aktif Üye
Adı
ismail beyaz
2yıldır o makinayı kullanıyorum tek sıkıntısı atargen kapanıyor bence alma

lastsailor

Yeni Üye
Adı
AKIN GÜÇLÜ
teşekkür ederim arkadaşlar.. tuzla civarında avlanıorum bu sıralar, max 50 gr atarım sanırım.. peki başka ne tavsiye ediosunuz makine olarak, linkdeki makine şuan için pahalıya gelio bana.. 6 ay sonra setleri oluşturmaya başlayınca pro seviyelere geçmeyi düşünüorum.. şimdilik pahalı benim için... başka ne alabilirim.?

muratbozk

Daimi Üye
Adı
murat bozkurt
Kan Grubu
A Rh Pozitif
OKUMA RAW II 65 makineyi tavsiye ederim.Yeni sürümüde geldi aynı zamanda jig makinesidir. Çekeri, gücü fiyat performans bakımından çok iyidir...

lastsailor

Yeni Üye
Adı
AKIN GÜÇLÜ
OKUMA RAW II 65 makineyi tavsiye ederim.Yeni sürümüde geldi aynı zamanda jig makinesidir. Çekeri, gücü fiyat performans bakımından çok iyidir...
o makineye baktım, guzel makine.. keşke alabilsem.. ama dediğim gibi max 250 verebilcem.. başka tavsiyeleriniz var mı

Mert Yılmaz

Daimi Üye
Adı
Mert Yılmaz
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Merhaba,
Benim fikrim okuma distance surf pro 60 bu makinadan çok daha iyidir.Bir arkadaşımız yavaş sarıyor diyor.(Kendisi ile yeni tanıştık çok iyi bir arkadaşımız)Akıntılı bölgede avlanmak için ideal olmayabilir doğrudur.Ama bu makinanın amacı surfcasting'dir su üstü sahte çekmek için yapılmadığı aşikar.Bir arkadaşımızda atarken kapanıyor diyor.Bu konuda tamamen atış tekniği ile alakalı olabilir.Bu makinadan bende 2 adet var amacına uygun kullanıldığı taktirde hiç bir problem yaratmadığını biliyorum.Ben tamamen şans eseri 2.el olarak yarı fiyatına bulup aldım verdiğim paranın çok daha üstünde performans sergilediğine inanıyorum.Elimdeki yaklaşık 10 takım içinde surfcasting yaparken en severek kullandıklarımdan diyebilirim.Çok daha iyileri tabiki var ama bu tamamen bu işe ayıracağınız bütçe ile ilgili.

Selamlar..

lastsailor

Yeni Üye
Adı
AKIN GÜÇLÜ
Merhaba,
Benim fikrim okuma distance surf pro 60 bu makinadan çok daha iyidir.Bir arkadaşımız yavaş sarıyor diyor.(Kendisi ile yeni tanıştık çok iyi bir arkadaşımız)Akıntılı bölgede avlanmak için ideal olmayabilir doğrudur.Ama bu makinanın amacı surfcasting'dir su üstü sahte çekmek için yapılmadığı aşikar.Bir arkadaşımızda atarken kapanıyor diyor.Bu konuda tamamen atış tekniği ile alakalı olabilir.Bu makinadan bende 2 adet var amacına uygun kullanıldığı taktirde hiç bir problem yaratmadığını biliyorum.Ben tamamen şans eseri 2.el olarak yarı fiyatına bulup aldım verdiğim paranın çok daha üstünde performans sergilediğine inanıyorum.Elimdeki yaklaşık 10 takım içinde surfcasting yaparken en severek kullandıklarımdan diyebilirim.Çok daha iyileri tabiki var ama bu tamamen bu işe ayıracağınız bütçe ile ilgili.

Selamlar..
bugun cengiz balıkçılığa gittim . raw 65 önerdiler.. kafam karıştı iyice.. siz ne diyorsunuz?

Mert Yılmaz

Daimi Üye
Adı
Mert Yılmaz
Kan Grubu
A Rh Pozitif
raw 65 bu makinenin bir üst modeli fakat sizin alım paketinize uymaz 300+Tl bir model ama kullanımla ilgili bir çok bilgi alabiliriz