Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Video Popper Ile Balık Tutmanın Keyfi Bambaşka | Tilki Ile Karşılaştık :)

agartan

Moderatör
Yönetici
Adı
Şeref
Tebrikler Sinan
Çok keyifli bir av olmuş.
Su üstü her zaman candır.. :)

Ben de ilk başlarda özellikle levrek avlarımın tümünde su üstü sahteler kaullanırdım.
O yıllarda şimdiki kadar seçenek yoktu. Sadece Rapala ve Yo-Zuri marka sahteler vardı ve bunlar da genelde şimdiki alıştığımız atış sistemlerine sahip değillerdi.

Genellikle pencil tipi sahteler kullanırdım. Ola ki bir başka markanın (genellikle Çin) gagalı sahtesini rengini beğenip alsak bile hemen gagayı kırar su üstü haline getirirdik.

Şu bir gerçek ki su üstü sahtelere balığın saldırma anı avcıyı keyiften bayıltabilecek anlar.. :)

KıyıBucak

Aktif Üye
Adı
Sinan Kadıoğlu
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Tebrikler Sinan
Çok keyifli bir av olmuş.
Su üstü her zaman candır.. :)

Ben de ilk başlarda özellikle levrek avlarımın tümünde su üstü sahteler kaullanırdım.
O yıllarda şimdiki kadar seçenek yoktu. Sadece Rapala ve Yo-Zuri marka sahteler vardı ve bunlar da genelde şimdiki alıştığımız atış sistemlerine sahip değillerdi.

Genellikle pencil tipi sahteler kullanırdım. Ola ki bir başka markanın (genellikle Çin) gagalı sahtesini rengini beğenip alsak bile hemen gagayı kırar su üstü haline getirirdik.

Şu bir gerçek ki su üstü sahtelere balığın saldırma anı avcıyı keyiften bayıltabilecek anlar.. :)
Teşekkür ederim Şeref abi, beğenmene çok sevindim. Bizim buralarda su üstü sahtesi ile balık tutmak oldukça zor olduğu için ne yazık ki bir türlü o heyecanı yaşamaya fırsatım olmuyordu. Ama kasnaların su üstü sahtelerine karşı olan bu merakını test edip sonuç alınca artık benim için su üstü sahteleri favori sahtelerim grubunda başı çekecek. Balığın takip anını, vuruş anını görebilmek apayrı bir zevkmiş. :hhhhhh: Değerli anını bizimle paylaştığın için teşekkür ederim. :)

BaşMinekolos

Moderatör
Adı
Hakan Kayhan
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Çok güzel bir video olmuş, emeğinize sağlık tebrik ederim.
Çakal az daha suya düşüyordu onu da güzel yakalamışsınız.
video ekipman olarak ne kullandınız ? bende bu tür çekimler yapmak istiyorum ama çoğu zaman kameraman bulamıyorum, çünki herkes balık tutmak istiyor :D:D:D:D

KıyıBucak

Aktif Üye
Adı
Sinan Kadıoğlu
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Çok güzel bir video olmuş, emeğinize sağlık tebrik ederim.
Çakal az daha suya düşüyordu onu da güzel yakalamışsınız.
video ekipman olarak ne kullandınız ? bende bu tür çekimler yapmak istiyorum ama çoğu zaman kameraman bulamıyorum, çünki herkes balık tutmak istiyor :D:D:D:D
Beğenmene çok sevindim, teşekkür ederim Hakan abi. Aksiyon kamerası olarak GoPro Hero 7 Black kullanıyorum. Arka kamera da Canon Eos M. Umarım en kısa sürede bulursun abi. :D