Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

ryobi ap power 8000 & okuma rtx 65

exxper

Daimi Üye
Adı
Mehmet
şimdi bu konuda çakmadı sahtedir mevzusu çok dönmüş ozaman ryobinin resmi sitesinde appower diye bir makina bulunmuyor şimdi her appower çakma mı oluyor anlamadım RYOBI INTERNATIONAL ?

ayriyetten yukarda orjinal olarak belirtilen makinanın aynısını aliexpresten ilk getirtenlerden biriyim makina yukardakinin aynısı hatta buralarda böyle yuvarlak topuzlu olanları degil plastik topuzluları satılıyordu ben alırken aliexpresten yuvarlak topuzlusunu aldım daha burada yoktu o topuzlar hatta burada biri satıyordu 2.el plastik topuzlu ve benim aldığımdan daha pahalıydı bu nasıl anlaşılır türkiyeden alınanla aliexpresten alınan makina tamamen sökülür fark varsa görülür başkada bi açıklaması olamaz aynı işi yapıyor aliexpresten gelen makinede ben 1.5 senedir kullanıyorum boğazda ağır kurşun ile şuana kadar üzmedi daha bakım yaptırmadım bi ara kendim söküp yapmayı düşünüyorum o gün içini dışını resimleyecegim .
zaten ryobiyi getiren firma plastik topuz taktirarak maliyeti dahada düşürüyor ben de çakma olacağına inanmıyorum türbrntinide dahil bence bütün o gelen ryobiler aynı fabrıkadan çıkıyor ben metal topuzluyu daha önceden almer balıkçılıkta görmüştüm bana dediği ben kendim sipariş ile getiriyorum bendeki avrupaya satış yapılan ürün demişti birisine ap power denmiş diğerine tt power denmiş ötekisinede türbentini demiş sonuçta devir ve ağırlık olarak aynı makinalar

exxper

Daimi Üye
Adı
Mehmet
geçen tt power fiyatını sordum 580 tl fiyatı varmış iskonto vs. 450 ye birakıyor ben ise aynı makinayı kuponla çartla çurtla :D 184 tl ye aldım aradakı farka baksana 2 tane alsan 368 tl yapar geriye 82 tl kalır 100 tl daha koy 3 tane makina al 300 tl den sat kendi makinanı bedavaya getir hatta cebine para bile kalır :)

yawruaslan

Daimi Üye
Kan Grubu
A Rh Pozitif
geçen tt power fiyatını sordum 580 tl fiyatı varmış iskonto vs. 450 ye birakıyor ben ise aynı makinayı kuponla çartla çurtla :D 184 tl ye aldım aradakı farka baksana 2 tane alsan 368 tl yapar geriye 82 tl kalır 100 tl daha koy 3 tane makina al 300 tl den sat kendi makinanı bedavaya getir hatta cebine para bile kalır :)
aman dur usta böyle şeyler yazma şimdi aliexpressten 20 liraya aldıkları ipleri 60 liraya satanlar burada 200 e makina alıp 350ye satacaklar :) 200 liraya alınacak makinaya 500 lira vermek çok büyük zenginlik bence

bu arada yalanlar hep aynı zaten plastik topuzluyu satmak için o avrupa makinası o çakma makina vs vs diyorlar 2016da appower ttpower olarak satılıyor bizim bir arkadaşa aldık ttpower bu sene başında çokda memnun fiyat performans degilmi sonucta .)

exxper

Daimi Üye
Adı
Mehmet
aman dur usta böyle şeyler yazma şimdi aliexpressten 20 liraya aldıkları ipleri 60 liraya satanlar burada 200 e makina alıp 350ye satacaklar :) 200 liraya alınacak makinaya 500 lira vermek çok büyük zenginlik bence

bu arada yalanlar hep aynı zaten plastik topuzluyu satmak için o avrupa makinası o çakma makina vs vs diyorlar 2016da appower ttpower olarak satılıyor bizim bir arkadaşa aldık ttpower bu sene başında çokda memnun fiyat performans degilmi sonucta .)
burda satamazlarda facebook gruplarında satan çok var aslında artık çok basitleşti yurt dışı sipariş hele aliexpres çocuk oyuncağı gibi kartı tanıt adresi yaz sonra sipariş ver dur millet uyandı artık bide aliexpres eskisi kadar bonkör değil malesef :)

Ogiveogi

Daimi Üye
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Bildiğim kadarıyla ilk başlarda türkiyeye getiren firma metal topuzlu getirtiyomuş sonradan delikli topuz olduğu için içi pislik dolduğundan dolayı şikayet gelmil ve sonradan plastik topuz ile getirtilmeye başlanmış

kofanacı34

Yeni Üye
Kan Grubu
A Rh Pozitif
ryobi firması her ülkeye farklı ürünler üretebiliyo sipariş üzerine sadece bu yoksa sahte diye bi durumu yok ürünler gerçektir.