Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Shore jigging tecrubem

Beyefendi

Daimi Üye
Adı
ALİBABA TROFER
Adam seni tekneyle adaya bıraktı ve döndü, sen olta atmaya başladın oldu ki senin telefon arıza yaptı yanında yedek telefonda yok,

B Planın nedir ? :)
Esime cikmadan dedim ki eger aksam 8 olmus ve gelmemissem tekneciyi ara cevap vermezse sahil guvenligi ara...

Orada avlanirken aklima su geldi aslinda tsunami olsa ne halt yerim

Ama denizi gormen lazim urkutucu bir derinlik urkutucu

Bir ara dalgalar sert vurmaya basladi kayalara biraz endise yapsamda cabuk gecti...

Bir gun oncesi esim durup duruken helallik istemesi birde benim ufakligin baba seni bi daha goremeyecegim yarin opeyim demesi biraz dusundursede beni yinede gittik işte..

Beyefendi

Daimi Üye
Adı
ALİBABA TROFER
Aman abi zaten fazla makine var diye stoğu eritmete çalışıyorum. Kamışıda yeni almışken 5000'lik Stella beni aşar.

E6633 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hepsini sat stella al...

mizan

Daimi Üye
Adı
Erdem
Esime cikmadan dedim ki eger aksam 8 olmus ve gelmemissem tekneciyi ara cevap vermezse sahil guvenligi ara...

Orada avlanirken aklima su geldi aslinda tsunami olsa ne halt yerim

Ama denizi gormen lazim urkutucu bir derinlik urkutucu

Bir ara dalgalar sert vurmaya basladi kayalara biraz endise yapsamda cabuk gecti...

Bir gun oncesi esim durup duruken helallik istemesi birde benim ufakligin baba seni bi daha goremeyecegim yarin opeyim demesi biraz dusundursede beni yinede gittik işte..
Abi benim oğlanda bazen sarılıyor öyle noluyoruz diyorum bende. Ama senin olay harbiden insanı karanlığa sürükler psikolojisini bozar yaw.

Beyefendi

Daimi Üye
Adı
ALİBABA TROFER
Bu hobiye basladim baslayali 4 stella parasi vermisimdir rapalasiydi silikonuydu osuydu busuydu

Heleki sahtelerw verilen paranin hatti hesabi yok halbuki akillandim simdi bir ima sahteye 100 lira verecegime alirim 4 adet 20 gr jig para zebra glow yeter...

Zebra glow jig paranin sari ustune beyaz cizgili muthis bir jig yuzusu uzak mesafelere gidi ister dip ister yuzey gelisi ve her baligin ilgisini cekmesi....

mizan

Daimi Üye
Adı
Erdem
4 adet Maria mucho lucir 35 gram 3 adet jigpara zebra glov ve 3 adet jigpara yeşil hologramlı ve bir kactane farklı marka jig edindim. 1 adet daiwa saltiga poper 2 adetde Maria poper edindim. Diğer spin sahteleri saymıyorum. Ama Shore jig'e herzaman Çanakkaleye gidemem Eylül ayında İstanbuldada denemeyi düşünüyorum bakalım ne olacak.

mizan

Daimi Üye
Adı
Erdem
İstanbulda ikamet etseniz sizinle bi ava gitmeyi isterdim.