Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Sinaritler ve Kırlangıç

müthişaman

Daimi Üye
Adı
Emre
Aslında diyecek bir şeyler yapacak bir şeyler bulmak lazım, mesela benim aklıma hemen o dinamitleri alıp... neyse ağzımı bozmiyim. O dinamitçiler bi de halk içinde kahvede mahvede fazla konuşmazlar kim oldukları bilinse herkes tarafından o zaman durum farklı olur teşhir edilmeliler halk arasında.
Uluç,ben de aynı hisler içindeyim.Dinamitleri alıp şey yapma hususunda.Hislerime tercüman oldun.:cool:
Yanlarına varsaydım muhakkak arızaya girerdim.:cool:
Neyse şimdi ağzımı bozmayayım bu insan evlatları için.

müthişaman

Daimi Üye
Adı
Emre
Müthiş av için tebrik ederim.
Jandarmanın ilgisizliği noktasında doğru olduğnu gözlemle bilmekteyim.Kendilerinin avlandığı üstelik serpme attıkları alabalık derelerini de bilmekteyim.Ama bu adamlar ile uğraşmaya değmeyeceğini de bilmekteyim.Sana onlar gbi olmak zaten yakışmazdı.Yengem doğrusunu yapmış.Bizim üstümüze düşen yasal yollarlamücadele etmek.Bu manada kolluğu sıkıştırıp görevini hatırlatmak.Sevgiyle.
Teşekkür ediyorum Murat Bey.Talanı görünce insanın kan beynine doluyor.
Jandarmanımn da olaydan iki gün sonra olay mahalline gelerek,burada dinamit mi atılmış,demesi trajik ve komik oldu.

müthişaman

Daimi Üye
Adı
Emre
Bu sinaritlerin 14-16 hatta 19 kg lara kadar büyüdüğünü ,biliyorum,nasıl olurda bu avı tebrik edersiniz anlayamadım.
Sevgili Mayra,bu sinaritlerin en küçüğü 34,en büyüğü de 52 cm boyunda.
Kınamanda bir yanlışlık mı oldu?
Bu balıklar dinamitle değil,oltayla tutuldu.