Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Spinning üzerine

bluemarlin

Yeni Üye
valla abi tekne dediğin gibi farklı bi şey bende 3 4 senedir avlanırım kendimce bu sene spine merak sardım fakat o kadar acemi olmama rağmen valla eve levreksiz döndüğüm çok az olmuştur güzelbahçe 2.liman güzel tercih pamucak ta olur ama suyun tam soğumaması belki bir etken olabilir bundan sonra sular soğuyor poyrazı bekle güzelbahçe için ne kadar hava sert sen ne kadar üşürsen ve ne kadar uykusuzluğa dayanırsan o kadar da karşılığını alıyorsun ben gündüz avlanamam gece giderim avlarıma sabaha kadar at çek sonunda illa ki biri pes eder ve kollarıma gelir sonuncu avım şu yağmurlar gelmeden önce idi hatta ben eve girdim hava patladı foto çekemedim ama 3.300 paşayı afiyetle rakı ve havuçlu yoğurt eşliğinde götürdüm ne diyelim umarım azminizden bir şey eksilmez de bir gün beraber avlanırız şimdiden rastgele diyorum haa bu arada cuma ve cumartesi gecesi hava müsait 2. limanı deneyin derim.tekrar rastgele.
Teşekkür ederim sabah gidiyorum akşam vaktim olmuyor saat 06:00 da pat patlar başlıyor gezinmeye liman hareketli oluyor belki bu yüzden tat alamadım