Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

SULTANS OF THE SEA

CAHİT ACUN

Daimi Üye
Adı
CAHİT ACUN
Cahit amcam, vallahi raporlarına yetişemiyorum maşallahın var, çok güzel bir sezon geçirdin ve hala devam ediyorsun efsane avlarına, raporlarında hep son kareler off çektiriyor bana :) Ellerine sağlık...

Gökhan,teşekkürler ediyorum ve sevgilerimi gönderiyorum.Şu an Balıkesirdeyim.Levrek'teyim.Akşama mangal var.Senin için bir dublem var.Kendine iyi bak.

İbrahim TEKE

Aktif Üye
Cahit Abi tebrikler. Avların harika ötesi, sunumlarınız muhteşem.. Allah sağlık versin ve sizi sevdanızdan ayırmasın inşallah..

Umarım levrek avınız da sultanlarınız gibi olur.. Raporlarınızı takibe devam abi...

Sağlıcakla kalın...

kIRIK OLTA

Aktif Üye
Kısa ve önemli hatırlatmalara bayıldım :) Çok haklı, ama biraz esnek olunabilir duruma göre tabii...

Mustafa Adak

Aktif Üye
Adı
Mustafa ADAK
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Cahit Abi, Maşallah azmin, bilgin ve sabrın bizlere örnek. Avların daim olsun

TekAdam

Daimi Üye
Gold Üye
Adı
Süleyman Vedal Kahramanoğlu
Yanaklarından öpüyorum.Balıkesir'deyim.Levrek'teyim.
Değerli büyüğüm Cahit ağabeyim,

Bu gün karşı tarafa geçecektim ve yola çıkmadan seni aramayı düşünmüştüm ama burada tesadüfen bu mesajını görünce aramaktan vazgeçtim.

Bu ayın içinde Saroz, Sivrice, Altınoluk, Edremit, Ayvalık ve Akyaka-Muğla seferine çıkacağım. Sanırım 10-15 gün sürecek ama henüz netleştirmedim. Belki geçerken sana da uğrayabilirim, ne kadar daha Balıkesir'de olacaksın söyleyebilirsen çok sevinirim Cahit ağabey ;)

CAHİT ACUN

Daimi Üye
Adı
CAHİT ACUN
Cahit Abi tebrikler. Avların harika ötesi, sunumlarınız muhteşem.. Allah sağlık versin ve sizi sevdanızdan ayırmasın inşallah..

Umarım levrek avınız da sultanlarınız gibi olur.. Raporlarınızı takibe devam abi...

Sağlıcakla kalın...

Teşekkürler ediyorum sevgili İbrahim.Sanada rast gelsin,balığın bol olsun..