Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Tatlı su spin makina seçimi için yardım!!

• Konbuyu başlatan BS Okuru
  • Başlangıç tarihi

GOKHAN AKSOY

Daimi Üye
Adı
GOKHAN AKSOY
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Dam orjinal alman makinesi var 2000 lik 3000lik boyunda tek eksi yani ağırlığı ama çok sağlam tank gibi kamış olarak savagear titanium gerçekten güzel kamış

B

BS Okuru

Misafir
Dam orjinal alman makinesi var 2000 lik 3000lik boyunda tek eksi yani ağırlığı ama çok sağlam tank gibi kamış olarak savagear titanium gerçekten güzel kamış
Benim için makinada hafiflik önemli.. Kamış seçimimi yaptim ama dediğin kamışa da bakıp araştıracam..

fatih014

Aktif Üye
Adı
fatih
Kan Grubu
O Rh Pozitif
ben her ikisini de kullanıyorum şuan çok memnunum. Daha üst sınıflar ama gerek te yok.

B

BS Okuru

Misafir
Her ikisi derken? Dam makine ve savegear titanium kamışı mı beraber kullanıyorsunuz? Yoksa tavsiye ettiginiz seti mi?

GOKHAN AKSOY

Daimi Üye
Adı
GOKHAN AKSOY
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Bende ikisi de mevcut çok iyi

fatih014

Aktif Üye
Adı
fatih
Kan Grubu
O Rh Pozitif
kullandığım

MADMAN

Aktif Üye
Adı
kemal
Merhaba kardeşim spin için 250 gr altındaki orta seviye bir makina seni yormaz bence önceliğin bu olsun sonra hedef balık ve avlanma şekline bakalım. Perch için ben 1000 lik ( rarenium 1000fb ) bir makina kullanıyorum yada baitcasting (Daiwa tatula ) makinamı kullanıyorum sende baitcasting set varmış alacağın makina ile keyifli av yapabilirsin
Turna için ben 4000lik bir makina (AR-C AERO cı4+ 4000xg )kullanıyorum sürprizi bol bir balık her an trofe bine bilir yani kalaması ve dişli sistemi güzel bir makina lazım stradic ve üstüne bak derim hayatının trofesi gelirse ah vah dememek için.

B

BS Okuru

Misafir
Merhaba kardeşim spin için 250 gr altındaki orta seviye bir makina seni yormaz bence önceliğin bu olsun sonra hedef balık ve avlanma şekline bakalım. Perch için ben 1000 lik ( rarenium 1000fb ) bir makina kullanıyorum yada baitcasting (Daiwa tatula ) makinamı kullanıyorum sende baitcasting set varmış alacağın makina ile keyifli av yapabilirsin
Turna için ben 4000lik bir makina (AR-C AERO cı4+ 4000xg )kullanıyorum sürprizi bol bir balık her an trofe bine bilir yani kalaması ve dişli sistemi güzel bir makina lazım stradic ve üstüne bak derim hayatının trofesi gelirse ah vah dememek için.
Tavsiyelerin için teşekkür ederim abi.. Ya stradic ci4 + alacam yada yeni çıkan stradic fk yı beklerim.. Ama AR-C AERO da kafama yatmadı değil..

Moderatör tarafında düzenlendi: