Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

TEKİRDAĞ, Marmara Ereğlisi, YeniÇiftlik, Sultanköy, Silivri Balık Durumu

göcen

Aktif Üye
Adı
akın tiryakiler
Kan Grubu
B Rh Pozitif
arkadaşlar yeniçiftlik nato civarı avlanan var mı? durumlar nasıldır? boş yere benzin yakmayalım istiyorum.

göcen

Aktif Üye
Adı
akın tiryakiler
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Millet ya balıktan rapor yazmaya fırsat bulamıyor ya kılçık yok. durumlar nedir arkadaşlar? Levrek havası çalıyor mu Tekirdağ.

akinturan

Yeni Üye
Adı
Akın Turan
Arkadaş merhaba yarın m.ereğlisine bayram ziyaretine gideceğim dönüşte spin av yapabiliceğim bir mera varmıdır acaba yardımcı olabilirmisiniz.

göcen

Aktif Üye
Adı
akın tiryakiler
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Bu konuda ben çalıp ben oynucam belli oldu. Dün ereğli nato t.dağ merkez sonuç sıfır. olta spin yemli boru kurdu yemli istavrit. bir vuruş aldım rapala yarım metre kadar aktı ama balık yok. sanırım iri bir zarganaydı.

Erol 61

Daimi Üye
Adı
EROL
Kan Grubu
B Rh Pozitif
@göcen abi birşey soracağım ya balık yapan saat saten total toplasan 6. 7 saat sen okadar saatte yemli spin falan filan Nasıl yapabildin yanlış anlama sakın bizim biyere gittikden sonra hazırlanıp takım kurup at filan 1 saat sürüyo herhalde 10 kere at çek yapıp hemen başka yere gittin

göcen

Aktif Üye
Adı
akın tiryakiler
Kan Grubu
B Rh Pozitif
@göcen abi birşey soracağım ya balık yapan saat saten total toplasan 6. 7 saat sen okadar saatte yemli spin falan filan Nasıl yapabildin yanlış anlama sakın bizim biyere gittikden sonra hazırlanıp takım kurup at filan 1 saat sürüyo herhalde 10 kere at çek yapıp hemen başka yere gittin
yemli için takımları evde hazırlamıştık. akşamüstü 3 gibi önce ereğliye indik. iner inmez 2 takıma boru kurdu bir takıma istavrit takıp bıraktık. hemen spine başladık 2 saat kadar atçek yaparak arada yemleri kontrol ettik. tıkırtı olmayınca hemem yemlileri toplayıp 15 dakika içinde natoya geçtik. Akşam 6 gibi natodaydık. burada da yemleri yenileyip yemlileri saldık. yine 1, 1.5 saat kadar spin yaptık. hareket olmayınca tekirdağ merkezde lunaparkın arkasında önce spin denedik sonuç alamayınca spin takımların ucuna 30gr kurşunlu 2 köstekli yemli taktım. yağmur başlayınca sonuç alamadık. güverte restorana geçip balığı yedik.

3 araba çıktığımız için yer bol takımları tam sökmüyoruz kapatıp iğneleri eva sapa geçiriyorum. boru kurtlarını da tek tek çıkarıp kesiyorum. hızlı yer değiştirmek için arabadan malzemeleri dökmüyoruz. yemimiz sahtemiz hep arabada ya da sırt çantalarımızda. aldığımızı kullandığımızı hemen yerine bırakıyoruz.
aracım skoda octavia belki bilirsiniz bir oda gibi bagajı var bir de liftback yani arka cam da bagajla açılıyor. bu da çok büyük hacim sağlıyor hatta bazen yerdeğiştirirken 270 spin kamışı hiç bozmadan arkacamdan ön cama uzatıyorum.

tabi arabanın yanında avlanabilmek büyük artı. istanbulda olsak biz de 1 saatte hazırlanırdık.

Erol 61

Daimi Üye
Adı
EROL
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Ereğli'den NATO'ya 15 dk bende kendime hızlı derdim he NATO'ya arabayı çekip yürümek 15 dk sürüyor zaten neyse de balık sabah 4 6 gibi yapıyor zaten geri kalan saatler uğraşmaya gerek yok doğru saatte natoda olmak lazım önce içerden 6 san sonra dışardan at çek yapmak lazım he hergünde balık yapacak deyil