Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

TEKİRDAĞ, Marmara Ereğlisi, YeniÇiftlik, Sultanköy, Silivri Balık Durumu

Nedim Ceylan

Daimi Üye
Adı
Nedim Ceylan
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Bölge müdavimleri, yok mu hareket...
Cumartesi ve Pazar 3 levrek aldık. 53 cm, 64 cm ve 65 cm. Raporu paylaştım forumda. 5 ve 6 Ocağı bekliyoruz. Önümüzdeki hafta sonundan hem iş hem hava durumu nedeniyle umudumuz yok. Pas geçeceğiz. Gitsek bile balık alamayacağız gibi görünüyor. Mera dinlensin biraz.

Mektupla

Daimi Üye

Melih Peker

Daimi Üye
Adı
melih
Kan Grubu
B Rh Pozitif
ereğli raporu : cts- pazar

hava sakin su çarşaftı.

gece yemli ile alınan ispari canlı yem yapılınca bir adet orta boy 1,5 kg civarı levrek aldı arkadaşlar.Hikayesi de eğlenceli baya.

yemli de gece büyük bir balık kaçırmışlar surf kamışı suya çekecek kadar ama kalama ayarı yapıp çıkartana kadar koparmış.Onun heyecanı ile geçti bütün gün .

Ben sabah katıldım ama spinde suüstü , silikon da dahil aksiyon yoktu.Büykçekmece'ye de gittim ama turna da yoktu.

Nedim Ceylan

Daimi Üye
Adı
Nedim Ceylan
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Tekirdağ bölgesi kurudu mu?
Şu an çinekop sarıkanat avları var. İstavrit avları var. Aslında sezon fena değil geçen yıl bu zamanlara göre.
Geçen yıl dişliler kıyılara hiç uğramdan dönmüşlerdi. Bu yıl iyi balıklar alındı.
Ben levreğin peşindeyim. En son 1 ay önce almıştım bir tane. Ama şu an o kadar çok yemlik balık var ki, levreğin bunları bırakıp sahteye gelmesi pek mümkün değil.
İspendekler ışık olan iskelelerde gösteriyorlar kendilerini. Balık mevcut ama kandırmak zor.