Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Tekne ile amatör av yapanlardan yardım bekliyorum ??

tuncay-ay

Aktif Üye
4 metre düşünüyordum aslında ama bütçeme uygun gelmiyor pek. o yüzden 2.50 , 3.50 yada 3.80 modellerden birini alacağım büyük ihtimalle yorumlarınızı ona göre yaparsanız sevinirim. Ayrıca tekne ile boğaz açıklarına falan da çıkılmayacak kıyılarda gezinti ve eğlence amaçlı balık tutmak için kullanılacatır :)

muro-17

Yeni Üye
Adı
Murat ARSLAN
Yardım beklemene gerek yok hacı Genelde saroz kıyılarında olacağına göre sorunda yok En son baktığımızı kaçırma derim Hem bize tecrübe olur kıyılarda tekneye yön vermeyi kürek sallamayı öğreniriz ,)

tuncay-ay

Aktif Üye
Yardım beklemene gerek yok hacı Genelde saroz kıyılarında olacağına göre sorunda yok En son baktığımızı kaçırma derim Hem bize tecrübe olur kıyılarda tekneye yön vermeyi kürek sallamayı öğreniriz ,)
Aynen dayı. Bu yaz çok eğlenceli geçecek kıyı kıyı takılırız kafamıza göre ;) tekne işi kolay bu cumartesi halledeceğim. Tek sorun motor artık alana kadar kürek sallar kas yaparız yapacak bir şey yok ;)